Zrubová chata pri vleku za skvelú cenu!

Komfortná Chata Snow Donovaly je situovaná v jednej z najlepších lokalít známeho lyžiarskeho strediska Donovaly, v krásnom prostredí Nízkych Tatier. Ubytovanie sa nachádza v tichej časti pod lesom, len 120 metrov od lanovky Nová Hoľa. Z Novej Hole je možné zlyžovať priamo k našej chate.

Celoročne vyhľadávané stredisko Donovaly ponúka zaujímavé možnosti pre všetky vekové kategórie. Viac ako 11 km upravených lyžiarskych tratí a 17 zjazdoviek láka bežkárov, lyžiarov a snowboardistov zažiť najdokonalejší zimný zážitok. Pre deti je tu pripravená rozprávková atrakcia Habakuky. V lete zažijú i tí väčší adrenalínovú zábavu vo Fun Aréne Donovaly na bobovej dráhe, lanovom centre, lezeckej stene či trampolíne. Milovníci kultúry radi navštívia Múzeum SNP v neďalekej Banskej Bystrici alebo sa pokochajú Pamätníkom SNP na historickom námestí tohto krásneho mesta.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v Chate Snow Donovaly s celkovou kapacitou pre 9 osôb. Chata je ideálna pre lyžiarov, milovníkov prírody, turistov, rodinky s deťmi i menšie skupinky priateľov.

Bezbariérové prízemie chaty je tvorené spoločenskou miestnosťou s krbom a gaučovým sedením, ktoré slúži aj ako prístelka vhodná pre 2 osoby. K dispozícii je tu rovnako jedálenský stôl so stoličkami, televízor s rozlíšením 4K a satelitným príjmom a rádio. K príprave chutných jedál využijete menšiu plne vybavenú kuchynku. Pre hostí je tu pripravená jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a kachľami. Prízemie dotvára kúpeľňa s vaňou a toaletou. Na poschodí chaty sa nachádza jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom.

V areáli chaty si vychutnáte šum lesa na drevenom záhradnom posedení a lehátkach alebo si poopekáte dobroty na ohnisku či ugrilujete špeciality na prenosnom grile. Lyže a bicykle je možné uschovať v pivnici, ktorá sa nachádza v spodnej časti chaty. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo pri chate v lete i zime. Zaiste sa v Chate Snow Donovaly budete cítiť príjemne a strávite tak úžasné voľné chvíle v kruhu priateľov i najbližších. Tešíme sa na Vás!