Chata s krbom v tichom lesnom prostredí

Chata Slovenský raj je situovaná v príjemnom lesnom prostredí rekreačnej oblasti Čingov - Košiarny briežok, nachádzajúcej sa v nádhernej prírode Slovenského raja. Ak túžite po relaxe uprostred krásnej prírody s dokonalým súkromím a zabezpečeným komfortom ubytovania, srdečne Vás k nám pozývame. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete množstvom turistických a cyklistických trás. Navštíviť môžete Tomášovský výhľad, Soviu skalu, Sokoliu dolinu či Prielom Hornádu. V blízkosti chaty (do 3 km) môžete využívať služby niekoľkých reštaurácií či novozriadeného wellness centra. Neďaleko sa nachádza novootvorená lezecká stena.

Našim hosťom ponúkame nadštandardné ubytovanie vo vkusne zariadenej novopostavenej chate s celkovou kapacitou 13 až 14 lôžok. V chate sú hosťom k dispozícii štyri príjemné spálne. Jedna dvojlôžková izba je umiestnená na prízemí chaty, ďalšie tri izby nájdete na poschodí. Využívať tam môžete dvojlôžkovú izbu s balkónom, štvorlôžkovú izbu s možnosťou jednej prístelky a päťlôžkovú izbu. Príjemne oddychovať v kruhu svojich priateľov a rodiny môžete v spoločenskej miestnosti s krbom, LCD televízorom so satelitným príjmom, rádiom a CD/DVD prehrávačom. Na prípravu chutných jedál slúži v chate kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením. Chata je vybavená dvomi kúpeľňami s dvomi toaletami, v ktorých je zabezpečené podlahové kúrenie. Na vykurovanie celého objektu je využívané elektrické kúrenie a krb.

Súčasťou chaty je terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia. Pripravené pre Vás tu máme ohnisko a záhradný gril. Parkovanie je zabezpečené priamo pri chate.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí