SKIPASSY ZADARMO do konca sezóny!

Útulne zariadená Chata Ski Telgárt 2 sa nachádza v krásnej horehronskej dedinke Telgárt pod Kráľovou hoľou, na rozhraní Nízkych Tatier, Slovenského raja a Muránskej planiny, v okrese Brezno.

Nádherná okolitá príroda poskytuje našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu v podobe skvelej turistiky. Môžete sa tak venovať príjemným prechádzkam, cyklistike, horským túram po označených turistických a cyklistických chodníkoch Národného parku Muránska planina. Určite sa oplatí navštíviť aj blízku Dobšinskú ľadovú jaskyňu, Muránsky hrad, Chmarošský viadukt, Múzeum Zvoncov, Kaštieľ Predná Hora, Horehronské múzeum a veľa iných atrakcií. V zimnom období sú tu vytvorené skvelé podmienky pre prežitie príjemnej rodinnej lyžovačky. Neďaleko chaty môžete využívať služby lyžiarskeho strediska Ski centrum Telgárt, rovnako skvele si zalyžujete aj v lyžiarských strediskách Ski Vernár Studničky, Ski Rejdová či POHORELSKÁ MAŠA.

V našej Chate Ski Telgárt 2 s kapacitou pre 9 osôb sa pohodlne ubytujete počas celého roka. Radi u nás privítame menšie i väčšie skupinky hostí a rodiny s deťmi.

V zime sa príjemne zohrejete pri krbe v obývacej miestnosti, posedíte na pohodlnom gauči, alebo pozriete dobrý film v televízore so satelitným príjmom. Svoje kuchárske schopnosti si vyskúšate v plne vybavenej kuchyni s jedálenským posedením, keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou a mrazničkou. Pokojný a ničím nerušený spánok si doprajete v jednej z troch spální. Jednej 2-lôžkovej spálni s prístelkami na rozkladacej pohovke, televízorom, detským kútikom s hračkami (tabuľa na kreslenie, detský stolík so stoličkami). Druhej 3-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a samostatným lôžkom a tretej 4-lôžkovej spálni s manželskou posteľou, dvomi samostatnými lôžkami a rádiom. Samozrejmosťou chaty je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom, uterákmi, stojanom na sušenie prádla, sušičom na vlasy, papučami a toaletou. V celom objekte je dostupné bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri chaty si v letných mesiacoch posedíte na terase, prípadne niečo dobré ugrilujete na prenosnom grile. Na vyžiadanie Vám zabezpečíme detskú postieľku, stoličku na kŕmenie, bicykle a lyže. Vlastné lyže a bicykle si odložíte v miestnosti na to určenej. Vaše autá zaparkujete priamo pri objekte. Veríme, že sa Vám bude u nás páčiť a že si príjemne oddýchnete. Tešíme sa na Vás.