SKIPASSY ZADARMO!

Chata Ski Telgárt sa nachádza v rázovitej obci Telgárt, iba 1 km od známeho lyžiarskeho strediska Ski Telgárt. Nájdete ju pod svahmi Nízkych Tatier a zároveň neďaleko Muránskej planiny a Slovenského raja. Výborná poloha chaty garantuje perfektnú letnú či zimnú dovolenku pre rodinky s deťmi, priateľov a známych, turistov i tých, ktorí si chcú len oddýchnuť od zhonu a ruchu veľkomiest.

V lete si tu užijete krásne prostredie pri cyklistických i turistických vychádzkach. Nechajte sa zlákať Kráľovou hoľou pešo alebo na bicykli, odmenou Vám budú prekrásne výhľady. Svoj pobyt si môžete spríjemniť aj návštevou Dobšinskej ľadovej jaskyne alebo kúpaním sa v Palcmanskej Maši. Blízko to máte aj do Popradu, kde určite vyskúšajte AquaCity Poprad. Ak máte radi adrenalín, tak neváhajte a zdolajte Hron na pltiach. Vaše detičky zaisto poteší aj jazda na koníkoch. V zime si nenechajte ujsť skvelú lyžovačku priamo pri Telgárte. Alebo vyskúšajte svahy vo Vernári a Polomke.

Štýlová novozrekonštruovaná Chata Ski Telgárt poskytuje svojim hosťom celoročne komfortné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 13 osôb. K dispozícii je Vám tu jedna 2-lôžková spálňa (s manželskou posteľou a možnosťou jednej prístelky) a tiež dve 4-lôžkové spálne s manželskými a samostatnými lôžkami (v jednej z izieb nájdete aj poschodovú posteľ). Chvíľky rodinnej pohody si užijete v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom, spoločenskými hrami a pohodlným gaučovým posedením (s možnosťou rozloženia pre pohodlný spánok dvoch dospelých osôb).

Gazdinky poteší plne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. V priestoroch celej chaty sme pre Vás zaistili bezplatné WiFi pripojenie na internet. Kúpelňa so sprchovým kútom a toaletou je v chate samozrejmosťou.

Okolie chaty je ako stvorené pre rodinné posedenie či grilovačku. Veľa zábavy si užijete aj pri futbale a hre na schovávačku s Vašimi ratolesťami. Radi Vám na potulky prírodou zapožičiame aj naše bicykle. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri chate.

Tešíme sa na Vašu skorú návštevu a veríme, že u nás prežijete chvíle, na ktoré budete ešte dlho s radosťou spomínať. Tešíme sa na Vás!