Slnečná chata na Duchonke

Chata Šiška je situovaná v chatovej oblasti atraktívneho rekreačného strediska Duchonka, 15 km od okresného mesta Topoľčany, v pohorí Považský Inovec. Vďaka vynikajúcej polohe vo vzdialenosti len 10 minút príjemnou pešou chôdzou od vodnej nádrže Duchonka je ideálnou voľbou najmä pre milovníkov kúpania, vodných športov, rybárčenia, ale aj športového vyžitia a turistiky. Vašu dovolenku si tu môžete spríjemniť napríklad návštevou prastarého Topoľčianskeho hradu, unikátneho archeologického náleziska spolu s múzeum Veľkej Moravy v obci Bojná - Valy či účasťou na známych letných kultúrnych podujatiach.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Chate Šiška s celkovou kapacitou 14 lôžok (vrátane prísteliek). Chata je určená pre mladých ľudí, skupiny dobrých priateľov, teambuldingové akcie aj rodinné výlety s deťmi pri vode.

Prízemie chaty tvorí priestranná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, pohodlnou pohovkou (využiteľnou aj ako prístelka pre 2 osoby) a posedením pri stoloch so stoličkami pre všetkých hostí. Na prípravu chutnej domácej stravy je Vám tu k dispozícii plne zariadená kuchyňa, vybavená elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kompletných kuchynským riadom. Súčasťou prízemia chaty je taktiež jedna spoločná kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Na 1. poschodí objektu si môže svoju siestu vychutnať 8 osôb v štyroch 2-lôžkových spálňach a v podkroví ďalšie 4 osoby v dvoch 2-lôžkových spálňach.

Vo vonkajšej časti chaty s terasou, ohniskom a posedením si v súkromí môžete vychutnávať dovolenkovú atmosféru v kruhu rodiny či priateľov, napríklad pri grilovačke či varení gulášu, alebo sa za dobrým jedlom, športovými aktivitami a zábavou vyberte do blízkeho okolia. Po približne 10 minútovej príjemnej prechádzke sa dostanete k tenisovým kurtom, pláži, viacerým reštauráciám aj diskotékam.

V prípade rezervácie je nutné do 4 dní poslať zálohu vo výške 50% z ceny pobytu. Veríme, že u nás strávite nezabudnuteľnú dovolenku a v budúcnosti nás opäť radi navštívite! Tešíme sa na Vás.