Chata Simonka - ideálna pre rodinky

Chata Simonka je situovaná v prekrásnej prírode Štiavnických vrchov, pri vstupe do malebnej obce Banský Studenec.

Výborná poloha chaty v úžasnom prostredí pri lese je zárukou dovolenky plnej oddychu, maximálneho pokoja a súkromia. Spríjemniť Váš pobyt si môžete hubárčením, príjemnými prechádzkami k neďalekým jazerám či bohatými možnosťami turistiky. V letnom období je Vám k dispozícii pre osvieženie taktiež vonkajší kruhový bazén, umiestnený vo vzdialenosti 20 metrov od chaty. V zimnom období sú tu vytvorené výborné podmienky pre zimné športy. Venovať sa môžete bežkovaniu na Červenej studni alebo lyžovaniu v lyžiarskom stredisku Salamandra Resort. Neodmysliteľnou súčasťou Štiavnických vrchov je aj návšteva nádherného historického centra Banskej Štiavnice, ktorá je vzdialená od chalupy necelých 5 km.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v útulne zariadenej samostatnej chate s kapacitou pre 4 až 6 osôb, ktorá je ideálna pre ubytovanie rodiniek s deťmi či menších skupín priateľov.

Súčasťou poschodia chaty sú dve dvojlôžkové spálne s manželskou posteľou, pričom v jednej z nich je možnosť využitia jednej prístelky. V prípade záujmu Vám veľmi radi pripravíme detskú postieľku.

Prízemie chaty je tvorené príjemnou spoločenskou miestnosťou s krbovou pieckou, LCD televízorom so satelitným príjmom a veľkou pohovkou, vhodnou na pohodlné prespanie jednej osoby. Spoločenská miestnosť je zároveň prepojená s plne vybavenou kuchyňou, v ktorej Vám na prípravu vlastného stravovania poslúži okrem kompletného kuchynského príslušenstva elektrická dvojplatnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička s mrazničkou. Samozrejmosťou chaty je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemne relaxovať môžu ubytovaní hostia na terase a v altánku s možnosťou záhradného posedenia a grilovania. Pripravené je tu pre Vás rovnako ohnisko a kotlík na guláš. K chate je celoročne zabezpečený bezproblémový prístup autom. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní. Počas letných mesiacov sa majitelia zdržujú v areáli. Na spoločnom pozemku sa nachádzajú dokopy 3 chaty. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Domáce zvieratá