Chata v krasnej hornooravskej prirode

Chata Šimka je situovaná v nádhernom hornooravskom prostredí v katastri obce Oravská Lesná s výhľadom na Oravské Beskydy, Oravskú Maguru a Malú Fatru. Chata sa nachádza len 400 metrov od lyžiarskeho strediska Orava Snow. Jej veľkou výhodou je, že z chaty sa dá spustiť priamo na svah.

Okolie praje najmä turistom, cyklistom a lyžiarom. Navštíviť môžete Skanzen kysuckej dediny so železnicou vo Vychylovke, úvraťovú želežničku priamo v obci, Oravskú priehradu, Oravský hrad, Oravice i známu obec Zuberec.

Chata Vám ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 10 lôžok. Na prvom podlaží je spoločenská miestnosť s krbom, podlahovým kúrením, televízorom, šípkami a posedením. Nechýba ani kompletne zariadená kuchyňa s chladničkou, mrazničkou, sklokeramickým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a potrebným riadom na varenie. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V podkroví, kde sa dostanete po drevenom schodisku, nájdete priestor na spanie. K dispozícii máme konkrétne jednu dvojlôžkovú a dve štvorlôžkové izby. Tiež je tu kúpeľňa s toaletou.

Pri chate si môžete grilovať a opekať. Po negatívnych skúsenostiach prenajímame chatu iba klientom nad 25 rokov. Chata je ideálna pre rodiny s deťmi. Môžete ju využiť aj na organizovanie firemných akcií, teambuildingu a víkendových pobytov či guľáš párty.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá