S kaďou a saunou, 300 m od Ski Grúniky

Chata Sihelné 2332 je situovaná na okraji obce v krásnom a pokojnom prostredí Oravských Beskýd. Na svoje si tu prídu predovšetkým milovníci turistiky, cyklistiky, hubárčenia, zberu lesných plodov a pokojného vidieckeho životného štýlu. V zimnom období je veľkou výhodou práve blízka vzdialenosť lyžiarskeho strediska Ski Grúniky Sihelné, vzdialeného len 400 metrov od chaty.

Počas celého roka Vám ponúkame ubytovanie v samostatnej rekreačnej chate s celkovou kapacitou 14 lôžok (vrátane prísteliek). Pri vstupe do chaty sa ocitnete v spoločenskej miestnosti, kde môžete tráviť príjemné chvíle oddychu pri televízore so satelitom, CD/DVD prehrávači, či rôznych spoločenských hrách. Útulnú atmosféru tu dotvára aj krásny krb na tuhé palivo. So spoločenskou miestnosťou je prepojená kuchyňa, kde Vám pri príprave chutných jedál poslúži elektrický sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica či chladnička.

Súčasťou prízemia je aj jedna 2-lôžková izba a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na poschodí chaty sa nachádzajú dve 4-lôžkové izby, pričom obe disponujú rádiom a možnosťou využitia jedného prístelku. Ďalšie dve prístelky je možné v prípade potreby využiť v spoločenskej miestnosti na prízemí objektu.

Vedľa chaty je pre návštevníkov pripravený drevený altánok s vonkajším posedením, kde si vychutnáte pri príprave chutných jedál na grile či kotlíku neobyčajnú atmosféru. Taktiež je tu aj možnosť dohodnúť sa s majiteľom na zaistení polpenzie či plnej penzie. Za príplatok je Vám tu k dispozícii aj využitie sauny a drevenej kade na kúpanie, kde si dokonale odpočiniete a načerpáte nové sily. Najmenší návštevníci nájdu zábavu na šmýkačke vedľa chaty. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.

Ak hľadáte miesto kde si dokonale odpočiniete v pokojnom prostredí slovenských hôr, Chata Sihelné 2332 umiestnená na okraji obce, v obklopení oravských lesov je Vám plne k dispozícii. Tešíme sa na Vás!