Prosíme o telefonické rezervácie/dopyty

Chata Sielnica je situovaná v pokojnom horskom prostredí rekreačnej oblasti Sielnica - Varkovec, rozprestierajúcej sa v krásnej prírode Zvolenskej kotliny. V blízkom okolí chaty majú hostia zabezpečené výborné podmienky pre aktívnu dovolenku. Čaká Vás tu dostatok turistických chodníkov, cyklistických trás či možnosť hubárčenia. Spríjemniť Váš pobyt si môžete návštevou blízkeho termálneho kúpaliska Kováčová a kúpeľného areálu Sliač, ktoré sa nachádzajú vo vzdialenosti len 5 km od ubytovania. V zimnom období máte možnosť lyžovania v blízkom lyžiarskom stredisku Sielnica - Brestová.

Našim hosťom ponúkame útulné ubytovanie v samostatnej chate s celkovou kapacitou 10 osôb. V podkroví chaty je Vám k dispozícii priestor na spanie pre 4 až 5 osôb. Prízemie chaty je tvorené trojlôžkovou spálňou, príjemnou spoločenskou miestnosťou s uzavretým krbom a možnosťou dvoch prísteliek. Na prípravu chutnej domácej stravy tu nechýba plne zariadená kuchynka s jedálenským posedením, sporákom na pevné palivo, elektrickým sporákom, chladničkou, mikrovlnkou a varnou kanvicou. V chate máte možnosť využívať dve samostatné kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou (jedna len so studenou vodou).

Príjemne posedieť a relaxovať je možné na vonkajšej terase so záhradným posedením, grilom a otvoreným ohniskom. Chata sa prenajíma celoročne ako celý objekt, pri prekročení elektrickej energie 50 kWh/noc sa dopláca k dohodnutej cene za ubytovania doplatok 0,25 Eur za 1 kWh. Srdečne Vás k nám pozývame.