Pekná chatka s krbom v tichom prostredí!

Nová, útulná a nadštandardne vybavená Chata Šedá užovka je situovaná v tichom pokojnom prostredí na okraji lesa v osade Magurka, nachádzajúcej sa v nadmorskej výške 1100 m n. m. Rekreačno-chatová osada Magurka miestne prislúcha obci Partizánska Ľupča, do samotnej obce je však vzdialená 15 km jazdy Ľupčianskou dolinou smerom k hlavnému hrebeňu Nízkych Tatier.

Svojou polohou je chata ideálnym miestom pre pobyty rodiniek s deťmi, páriky, skupinky priateľov či známych. Okolité prostredie Vám celoročne ponúka množstvo aktivít a jednou z najobľúbenejších je určite turistika. Popri chate vedie totiž turistický chodník do sedla Ďurkovej a ďalej na Chabenec. Nevynechajte ani výlety krásnym Liptovom, vysokohorské túry hrebeňmi Nízkych tatier, objavte množstvo cyklistických chodníkov alebo si oddýchnite pri hubárčení či zbere lesných plodov.

Letné večery si môžete spríjemniť posedením s priateľmi v miestnej reštaurácii, ktorá je známa výborným čapovaným pivom a gastronomickými špecialitami. V zimnom období si perfektne zalyžujete v blízkom lyžiarskom stredisku Jasná - Nízke Tatry, kde na Vás čaká 60 km vždy dokonale upravených zjazdoviek.

Chata Šedá užovka predstavuje štýlový drevený zrub, ktorý bol dokončený v roku 2008. Disponuje celkovou kapacitou pre 6 osôb. Vďaka svojmu nadštandardnému vybaveniu je chata ideálna nielen pre krátkodobé pobyty, ale aj pre dlhodobejšie ubytovanie. Chatu cez zimu príjemne vykúri liatinová pec na drevo ako aj pomocné elektrické radiátory.

Na poschodí je pre Vás pripravená jedna 2-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami a jedna 4-lôžková spálňa s balkónom, manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Prízemie chaty je tvorené príjemnou spoločenskou miestnosťou s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, rádiom, spoločenskými hrami a gaučovým posedením. Spoločenská miestnosť je zároveň prepojená s kuchyňou s jedálenským kútom, vybavenou elektrickým sporákom s rúrou, hriankovačom, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. K dispozícii je Vám tu rovnako kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Okolie chaty je plne prispôsobené na trávenie voľných chvíľ a relax s priateľmi. Na juh aj sever sú vytiahnuté terasy, kde si môžete príjemne posedieť. Nájdete tu aj ohnisko s vonkajším posedením, gril, kotlík na guláš a lehátka. Nezabúdame ani na Vašich domácich miláčikov, v sklade na drevo je umiestnená búda pre psíky. Parkovanie Vašich dvoch áut je možné priamo pred chatou. Veríme, že si u nás príjemne oddýchnete a tešíme sa na Vašu skorú návštevu!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá