Chata vhodná pre skupiny

Chata Sebechleby sa nachádza v Štiavnických vrchoch v malebnej obci Sebechleby na úpätí Sitna. Kúsok od nás to máte na sebachledskú vodnú nádrž s možnosťou kúpania sa a rybolovu.

Samotná chata Vám ponúka ubytovanie v dvoch dvojlôžkových, dvoch šesťlôžkových a jednej sedemlôžkovej izbe. Každá z izieb má televízor, nočné stolíky, nočné lampy a skrine na uloženie veci. Na trávenie voľného času Vám poslúži spoločenská miestnosť s kachľovou pecou, televízorom, rádiom a pohovkou. Na každom poschodí je Vám k dispozícii kompletne zariadená kuchyňa s kuchynskou linkou, elektrickým sporákom, chladničkou, mikrovlnkou, varnou kanvicou, potrebnými riadmi a jedálenským kútom. Dve kúpeľne s vaňou, zrkadlom, umývadlom a toaletami + dva sprchovacie kúty s umývadlom a dve samostatné toalety na prízemí zabezpečia to, že na sprchu, či WC nebudete dlho čakať, budete mať dokonca na výber.

Chata je vhodná na skupinové pobyty, spoločenské, rodinné i firemné akcie. Pripraviť si tu môžete aj menšie školenie, seminár, teambuilding či grilovačku. V areáli chaty sa nachádza terasa s posedením s možnosťou relaxu, grilovania a opekania. Pri chate je aj vonkajší bazén s možnosťou využitia na vlastné riziko.