V tichom prostredí na okraji lesa

Chata Šafrán sa nachádza v tichom prostredí na okraji lesa v atraktívnej oravskej obci Zuberec, priamo na hranici Tatranského Národného parku. Čaká Vás tu krásna príroda Roháčov, dokonalé súkromie, dostatok turistických možností či blízkosť výborných lyžiarskych stredísk. Chata Šafrán predstavuje jednoducho výbornú voľbu pre trávenie Vašej dovolenky či prázdnin v kruhu priateľov a rodiny.

Ponúkame Vám pohodlné ubytovanie v príjemne zariadenej chate s celkovou kapacitou 14 osôb. Chata je tvorená dvomi samostatnými časťami s vlastnými vchodmi a môže byť obývaná nezávisle dvomi skupinami návštevníkov. Menšia dolná časť chaty disponuje kapacitou 4 až 5 lôžok. K dispozícii sú Vám v nej dve dvojlôžkové spálne, pričom v jednej z nich je možnosť jednej prístelky. Vo väčšej hornej časti chaty sa pohodlne ubytuje 8 až 9 osôb v jednej dvojlôžkovej spálni, jednej dvojlôžkovej spálni s možnosťou prístelky a jednej štvorlôžkovej spálni. V oboch častiach chaty sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, kompletne vybavená kuchynka na prípravu chutnej domácej stravy a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Pri chate si majú možnosť hostia príjemne posedieť v altánku s možnosťou opekania a varenia kotlíkového gulášu. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní.