Chata detske ihriska s umelou travou

Chata Sabi sa nachádza v malebnej obci Oravská Lesná, v obklopení krásneho prostredia Oravskej Magury a Slovenských Beskýd. Svojou vynikajúcou polohou je chata ideálnym miestom pre Vašu relaxačnú i aktívnu dovolenku. Radi uvítame rodinky s deťmi, skupinky priateľov i známych, turistov či seniorov.

V letnom období tu na Vás čaká pestrá ponuka aktivít pre malých aj veľkých. Turistické a cyklistické chodníčky si zaručene nájdu svojich nadšencov. Alebo sa vyberte na potulky prírodou, nazbierajte si huby a lesné plody. Štyri kilometre dlhý Lesný náučný chodník Vám ponúka krásnu prechádzku i s Vašimi najmenšími. Ak máte radi kultúrne a historické pamiatky, tak určite navštívte Kostol sv. Anny - dominantu Oravy a vezmite deti na jazdu vláčikom úzkokoľajnou kysucko-oravskou železničkou. Zimy na Orave bývajú naozaj tuhé, takže sa dobre oblečte a zbaľte si lyžiarsku výstroj a užite si množstvo prírodného snehu, ktoré tu každoročne napadne.

Útulná Chata Sabi poskytuje celoročne príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 20 osôb (vrátane prísteliek). Pokojný a ničím nerušený spánok si vychutnáte v jednej 2-lôžkovej spálni, rovnako ako aj v ďalších troch 2-lôžkových spálniach s možnosťou dvoch prísteliek na rozkladacom gauči. V ďalšej izbe na Vás čaká rozkladací gauč pre pohodlný spánok dvoch osôb. Suterén je prispôsobený pre ďalšie štyri prístelky na dvoch rozkladacích gaučoch, k dispozícii je Vám tu aj kuchynská linka a stolný futbal.

Príjemné chvíľky v kruhu svojich najbližších strávite v spoločenskej miestnosti vybavenej krbom, televízorom, rádiom s CD prehrávačom a pohodlným gaučovým posedením. Na prípravu domácej stravy Vám poslúži plne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Dve kúpeľne (jedna so sprchovým kútom a druhá s vaňou) ako aj dve toalety, sú v chate samozrejmosťou. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zaistené v priestoroch celej chaty.

Príjemné dovolenkové chvíľky si vychutnáte aj na priestrannej krásne zelenej záhrade chaty. Poseďte si v altánku alebo si uvarte pravý kotlíkový guláš či opečte chutné dobroty na grile. Vaše detičky sa medzitým vyšantia na trampolíne a zahrajú s hračkami, ktoré sú pre ne pripravené v chate. Ak k nám zavítate s Vašim športovým vybavením, starostlivo Vám ho uschováme v miestnosti na to určenej. Vaše autá si pohodlne a bezpečne odparkujete priamo pri chate (v chate nechýba alarm).

Ešte stále uvažujete? Už nemusíte, dovolenku snov máte na dosah ruky. Tešíme sa na Vašu návštevu!