Chata na okraji lesa v tichom prostredí

Chatu Rúbanice nájdete v krásnom tichom prostredí pri lese v okrajovej časti obce Radava, susediacej s kúpeľnou obcou Podhájska. Ideálna poloha ubytovania vo vzdialenosti len 20 minút pešou chôdzou od vyhľadávaného termálneho kúpaliska Podhájska (2,4 km) zaručuje našim hosťom dovolenku plnú relaxu a aktívneho oddychu. Okrem osvieženia v termálnych bazénoch si môžete vychutnať počas Vašej dovolenky aj vynikajúce služby Rímskych kúpeľov a novovybudovaného wellness centra Aquamarín.

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v novej samostatnej chate s celkovou kapacitou 12 osôb. Chata je dispozične rozdelená na dve rovnaké samostatné apartmánové časti s vlastným vchodom. V každej časti sú hosťom k dispozícii dve spálne, pričom v jednej nájdete manželskú posteľ a v druhej dve samostatné postele s možnosťou rozloženia jednej z nich a použitia pre jednu prístelku. Na prípravu chutnej domácej stravy môžu ubytovaní hostia využívať v oboch častiach kompletne vybavenú kuchyňu s jedálenským posedením, ktorá súčasne slúži ako spoločenská miestnosť. V jej výbave nechýba televízor, rádio s CD prehrávačom a válenda, použiteľná pre pohodlné prespanie jednej osoby. Samozrejmosťou jednotlivých apartmánových častí je vlastná kúpeľňa spojená s toaletou.

Súčasťou chaty sú dve kryté terasy s možnosťou vonkajšieho posedenia. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj prípravou grilovaných špecialít na záhradnom grile, prípadne varením kotlíkového gulášu. K chate patrí väčší zatrávnený pozemok, na ktorom sa môžete zabaviť hraním rôznych loptových hier. S parkovaním Vašich áut problémy mať nebudete, je zabezpečené priamo pri chate.