Veľmi pekná chatka v lese pri potoku

Chata Riavka je situovaná v lese v krásnom horskom prostredí rekreačnej oblasti Krpáčovo, vo vzdialenosti 250 metrov od hlavnej komunikácie spájajúcej Krpáčovo - Tále.

Priamo popri chate preteká potôčik, ktorý dotvára atmosféru pokoja a oddychu. V letnom období si môžete Vašu dovolenku spríjemniť okrem príjemných prechádzok lesnými chodníkmi aj zberom húb a lesných plodov. Osviežiť sa môžete v blízkom prírodnom jazeru Krpáčovo, ktoré nájdete len 300 metrov od chaty. K dispozícii je Vám pri ňom požičovňa člnov a vodných bicyklov. V zimnom období potešíme aj milovníkov lyžovania. Len 800 metrov od chaty sa nachádza lyžiarsky svah, kde sú v prevádzke 3 vleky s umelým zasnežovaním, vhodné aj pre rodiny s deťmi. Náročnejší lyžiari môžu navštíviť lyžiarske stredisko Tále (3 km), Chopok Juh (14 km) či Mýto pod Ďumbierom (16 km).

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v útulne zariadenej chate, v ktorej je zabezpečená možnosť pohodlného ubytovania celkom až pre 10 osôb.

Prízemie ubytovania je tvorené spoločenskou miestnosťou s krbom a televízorom, veľkou terasou a kompletne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou. Na horných poschodiach sú k dispozícii dve 2-lôžkové a dve 3-lôžkové spálne. Pre pohodlie a komfort našich hostí je chata vybavená dvomi kúpeľňami a dvomi toaletami. Najmä počas leta býva u nás suchšie obdobie, preto vtedy nie je možné používať obidve kúpeľne z dôvodu možnosti prehriatia čerpadla.

K chate patrí veľký pozemok s rozlohou 1800 m2, na ktorom môžete využívať altánok s krbom a s možnosťou vonkajšieho posedenia. K dispozícii je Vám tu aj veľké otvorené ohnisko a kotlík na prípravu kotlíkového gulášu. Parkovanie je možné celoročne priamo pri chate. V zimnom období odporúčame použiť snehové reťaze.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá