Chodník korunami stromov-LEN 5km od nás

Srdečne Vás pozývame stráviť Vašu dovolenku v krásnom prostredí Zamaguria a Pienin na úplnom okraji obce Reľov, v kompletne zrenovovanej štýlovej drevenici, ktorá bola postavená už v roku 1930.

Vďaka svojej ideálnej polohe predstavuje drevenička výbornú voľbu pre všetkých ľudí, ktorí túžia po aktívne strávenej dovolenke. Počas Vášho pobytu sa tu môžete venovať rôzne náročným turistickým prechádzkam aj vysokohorským túram nádhernou okolitou prírodou. Skvelý čas s rodinou či priateľmi si užijete aj pri výletoch zameraných na splavovanie rieky Dunajec na drevených pltiach, pri návšteve blízkeho hradu Niedzica alebo pri výstupe na pýchu Pieninského národného parku - vrcholu Tri Koruny. Výborné podmienky sú tu vytvorené taktiež pre všetkých milovníkov horolezectva a vyznávačov cykloturistiky. Tešiť sa tu môžete na 10 kilometrov dlhú cyklistickú trasu vedúcu zo Spišskej Belej, vhodnú aj na in-line korčuľovanie. Za krásnymi prírodnými scenériami sa určite vydajte do Vysokých a Belianskych Tatier či do Pieninského národného parku, kde si vychutnáte okrem čerstvého vzduchu a čarovnej fauny s flórou aj nádherné výhľady na krajinu. Nadšencov zimných športov isto potešia blízke upravené lyžiarske trate a zjazdovky s vlekmi v lyžiarskom stredisku Ski Jezersko a Ski Bachledova (vzdialených len 5 kilometrov od ubytovania).

Celoročne Vám ponúkame veľmi pekné ubytovanie v samostatnej rekreačnej drevenici, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 10 osôb (vrátane prísteliek).

Ubytovaným hosťom sú tu k dispozícii 2 spálne s manželskými posteľami, kde je možné podľa potreby doplniť ešte dve prístelky vo forme prenosného lôžka do každej z nich. Príjemne si oddýchnuť alebo sa zabaviť pri spoločenských hrách môžete v kruhu rodiny a priateľov v štýlovej spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, rádiom a pohodlnou rozťahovacou pohovkou, využiteľnou ako prístelka pre dve osoby.

Súčasťou dreveničky je taktiež kompletne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, kde si môžete plnohodnotne pripravovať svoje obľúbené domáce jedlá. Vo vybavení kuchyne nájdete okrem jedinečnej kachľovej pece aj plynový sporák s rúrou, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, hriankovač, kávovar a rýchlovarnú kanvicu. Samozrejmosťou ubytovania je spoločná priestranná kúpeľňa so sprchovacím kútom, automatickou práčkou, žehličkou a toaletou.

Dokonalý oddych si doprajete v kúpacej kadi a štýlovej fínskej saune zakomponovanej do historickej drevenice. Na ochladenie Vám môže poslúžiť aj potok pretekajúci popri pozemku. Príjemne relaxovať môžete aj na terase s hojdacou sieťou a posedením, v rozľahlej záhradnej časti dreveničky s vonkajším dreveným posedením a altánkom alebo pri šumiacom potoku. Chrumkavé grilované dobroty si pohodlne pripravíte na ohnisku či grile, ktorý Vám radi zapožičiame aj s kotlíkom na varenie gulášu. Pre Vaše ratolesti sme pripravili možnosť zabávať sa na pieskovisku s množstvom hračiek, preliezkach a hojdačke. Po Vašom príjazde si autá bezpečne odparkujete priamo v oplotenom dvore pri chate.

Veríme, že Vás drevenička svojou kúzelnou atmosférou nadchne a budete sa v nej po celý čas pobytu cítiť maximálne príjemne. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty