Útulná chata v objatí prírody

Našu Chatu Radôstka - Krasotín nájdete v osade Krasotín prislúchajúcej k malebnej dedinke Radôstka, ktorá sa nachádza na Kysuciach.

Chata je situovaná v prekrásnom prostredí, ktoré je priam stvorené na oddych od mestského ruchu, ako aj na aktívnu turistiku do okolitej prírody. V neďalekej Starej Bystrici navštívite prvý Slovenský Orloj, vo Vychylovke si zas pripomeniete históriu Slovákov v Múzeu kysuckej dediny. Za návštevu určite stojí aj známa obec Terchová, ktorá ponúka viaceré možnosti pre rekreáciu v lete i v zime. Z mnohých terchovských atrakcií Vám odporúčame napríklad oddych v Rekreačno informačnom centre Terchovec. Lyžiari a snowboardisti sa určite potešia upraveným svahom lyžiarskych stredísk Ski Gavurky a Vrátna Free Time Zone.

Chata Radôstka - Krasotín ponúka celoročné ubytovanie s kapacitou 6 lôžok vrátane prísteliek. Naši hostia môžu tráviť spoločné chvíle v kompletne zariadenej kuchynke, kde si pohodlne posedia na rozkladacej pohovke vhodnej pre prespanie 2 osôb. Využijete tu elektrický sporák s rúrou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou a taktiež jedálenský stôl so stoličkami. Nachádza sa tu rovnako špajza na úschovu jedla ako aj kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou a toaletou.

Pre pohodlný spánok je pre Vás pripravená spálňa s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom, ktorý využijete ako prístelku pre 2 osoby. Spálňa Vám môže poslúžiť aj ako spoločenská miestnosť, kde máte navyše k dispozícii kachle, televízor so satelitným príjmom a rádio s CD prehrávačom. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vaše spoločné chvíle v exteriéri môžete stráviť na terase alebo v altánku s posedením. V kruhu priateľov si posedíte okolo ohniska alebo si ugrilujete vlastné špeciality na grile. V prípade potreby si bicykle a lyže odložíte v drevárni. Autá zaparkujte priamo pri chate. Vaša návšteva v Chate Radôstka - Krasotín nás veľmi poteší, no budeme najspokojnejší, keď poteší pobyt v našej chate hlavne Vás. Už teraz sa na Vás tešíme.