Ideálny apartmán pre rodinnú rekreáciu

Chata Radava sa nachádza v rázovitej juhoslovenskej obci Radava, ktorá je situovaná len kúsok od vyhľadávanej obce s termálnym kúpaliskom - Podhájskej. Túto výhodu využijete predovšetkým v letným mesiacoch, kedy Vám návšteva bazénov dodá vytúžené osvieženie. Váš oddych môže umocniť návšteva novotvoreného Wellness centra Aquamarin, kde sa o Vás postarajú kvalifikovaní wellness špecialisti. Juh Slovenska nabáda svojím rovinatým terénom k cyklovýletom. Z Radavy je možné takto navštíviť ďalšie kúpaliská v okolí, napríklad v Nových Zámkoch, Poľnom Kesove alebo v Diakovciach. Po ceste možno narazíte na niektorý z tunajších rančov, kde môžete okúsiť tradičné domáce jedlá či obdivovať domáce zvieratá.

Pre pobyt v letnom období našim hosťom ponúkame príjemne zariadenú Chatu Radava, ktorú možno charakterizovať ako apartmán s celkovou kapacitou pre 5 osôb. V týchto priestoroch tak môžu stráviť príjemné chvíle jednotlivci, páry, ako aj rodiny s deťmi.

Po vstupe do chaty sa ocitnete v spoločenskej miestnosti, ktorá je využívaná aj ako jedáleň. Môžete si tu totiž vychutnávať dobroty, ktoré si pripravíte v plne vybavenej kuchynskej časti. Tá je vybavená elektrickým varičom (dvojplatničkou), mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, toasterom a chladničkou s mrazničkou. Po jedle si oddýchnete a zároveň užijete zábavu aj pri hraní spoločenských hier, ktoré sú Vám tu taktiež k dispozícii.

Vedľa tejto miestnosti sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou a 2-lôžková spálňa s televízorom, manželkou posteľou a s možnosťou využitia jednej prístelky. Dve ďalšie prístelky je možné využiť v spoločenskej miestnosti. V celom objekte budete môcť využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Súčasťou Chaty Radava je aj terasa a vonkajšie posedenie, kde si pripravíte vlastné opekané a grilované špeciality na grile. Deti sa zatiaľ vyšantia na priestrannom dvore, kde sa nachádza pieskovisko, detský bazén a hojdačky. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní.

Chata Radava je ideálnym miestom pre rodinnú rekreáciu. Počas dovolenky v týchto končinách si užijete teplé počasie, osvieženie v tunajších kúpaliskách a taktiež stihnete navštíviť aj zaujímavé miesta v okolí. Príďte si k nám užiť leto aj Vy!