Chata v romantickom prostredí na samote

Chata Prvosienka sa nachádza v romantickom prostredí na samote v katastri obce Valča v Malej Fatre. Chata je situovaná v blízkosti lesa na slnečnej lúke. Je ideálna pre rodiny s deťmi, páry a menšie skupiny turistov či lyžiarov. Od lyžiarskeho strediska Snowland - Valčianska dolina je vzdialená zhruba 2 km.

Hosťom chata ponúka ubytovanie s kapacitou 8 pevných lôžok s možnosťou 2 až 3 prísteliek. Na prízemí chaty je spoločenská miestnosť s krbovou pecou, LCD televízorom, satelitom, DVD prehrávačom a dvomi rozťahovacími pohovkami. Vedľa je kuchyňa s kompletným zariadením a kúpeľňa (WC, sprchovací kút, umývadlo, automatická práčka). Na poschodí je podkrovie s dvomi rozťahovacími pohovkami a s možnosťou prístelky. Pred vchodom do chaty je krytá terasa na posedenie využiteľná veľmi dobre aj v prípade nepriaznivého počasia.

Pri chate je vonkajšie kryté posedenie s otvoreným ohniskom, liatinovým grilom a nerezovým kotlíkom na guľáš.

CHATA JE IDEÁLNA PRE UBYTOVANIE RODÍN NA VARENIE GUĽÁŠU, GRILOVAČKY A RELAX. PO NEGATÍVNYCH SKÚSENOSTIACH S NIČENÍM MAJETKU, CHATU NEPRENAJÍMAME MLADISTVÝM DO 25 ROKOV NA ALKOHOLICKÉ PÁRTY.