Štýlová chata v tichom prostredí!

Chata pri vleku je situovaná v krásnom prírodnom prostredí Levočských vrchov, v pokojnej lokalite Levočskej doliny vo vzdialenosti len 200 metrov od lyžiarskeho strediska Ski Centre Levoča, nachádzajúceho sa 6 km od historického mesta Levoča. Chata predstavuje celoročne ideálne miesto pre stretnutie priateľov ako aj trávenie rodinnej dovolenky. V letnom období si tu užijete množstvo príjemných turistických prechádzok, cyklistických a horských túr okolitou nádhernou prírodou Slovenského raja a Vysokých Tatier. Zabaviť sa môžete aj hraním bowlingu či rybolovom v blízkom biokúpalisku s jazerom, ktoré je súčasťou strediska Ski Centre. Podnikať môžete aj množstvo výletov za historickými pamiatkami a prírodnými krásami Spiša. V zimnom období sú tu vytvorené vynikajúce podmienky pre všetkých milovníkov zimných športov, ktorí si perfektne zalyžujú na kvalitne upravených zjazdovkách lyžiarskeho strediska Ski Centre Levoča.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v samostatnej rekreačnej chate, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 4 až 6 osôb. V chate je hosťom k dispozícii príjemná 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, ako aj spoločenská miestnosť s kachľovou pecou, televízorom so satelitným príjmom, rádiom s CD prehrávačom a pohodlnou rohovou pohovkou (využiteľnou po rozložení pre prespanie dvoch osôb). Súčasťou spoločenskej miestnosti je taktiež jedna válenda, slúžiaca pre pohodlné prespanie ďalšej osoby. Na prípravu vlastných chutných jedál môžete v chate využívať kompletne vybavenú kuchyňu s elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom a jedálenským posedením. Samozrejmosťou ubytovania je kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Počas celého pobytu je Vám k dispozícii rovnako bezplatné WiFi pripojenie na internet. Príjemne oddýchnuť si môžu hostia taktiež vo vstupnej verande chaty s posedením, resp. vo veľkej záhrade s možnosťou opekania. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo v uzavretom dvore chaty.

Veríme, že u nás prežijete výnimočnú dovolenku v kruhu svojej rodiny a priateľov, srdečne Vás k nám preto pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí