Samostatná chata pri lese

Chata pri Studni sa nachádza na Kysuciach v blízkosti lesa, v podhorskom prostredí obce Oščadnica. Neďaleko od nás nájdete známe lyžiarske stredisko Veľká Rača. Okolie Vám ponúka mnoho možnosti na turistiku, cykloturistiku a hubárčenie.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie v samostatnej chate s celkovou kapacitou 16 lôžok. Chata sa prenajíma ako celok. K dispozícii sú dve dvojlôžkové a tri trojlôžkové spálne. Je tu možnosť využitia troch prísteliek. Voľný čas môžete tráviť v spoločenskej miestnosti s kozubom, televízorom, DVD prehrávačom a rádiom. Chutnú domácu stravu si bez problémov pripravíte v plne zariadenej kuchyni s elektrickým sporákom, rúrou, chladničkou, mrazničkou, mikrovlnkou, varnou kanvicou a kuchynským riadom. Samozrejmosťou sú dve kúpeľne so sprchovacími kútmi a toaletami.

K chate vedie dobrá prístupová cesta. Svoje autá si bezpečne odparkujete priamo pri chate. V areáli ubytovania stojí altánok s posedením a krbom. S priateľmi si tu ľahko pripravíte chutné špeciality na ohni alebo kotlíkový guľáš. Chata je veľmi vhodná pre rodiny s deťmi a skupinky priateľov. Ponúka Vám krásne horské prostredie, svieži vzduch a dokonalý pokoj.