Pekné ubytovanie s výhľadom na Tatry!

Príjemné ubytovanie v Chate pri rybníku a Ville Sandra je situované v podtatranskej obci Stará Lesná s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry.

Okolie Starej Lesnej ponúka nespočetné množstvo atrakcií a prírodných krás. Zaujímavou je turistika i horská cyklistika vo Vysokých Tatrách ako aj výlet do Botanickej záhrady v Tatranskej Lomnici. Relax a zároveň zábavu zažijete v Thermal Parku Vrbov alebo AquaCity Poprad. Vynikajúce možnosti na lyžovanie poskytujú neďaleké lyžiarske strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec - Jakubkova lúka alebo Starý Smokovec - Hrebienok.

Príďte sa ubytovať do našich dvoch ubytovacích zariadení s celkovou kapacitou pre 18 osôb, ktoré sú Vám k dispozícii počas celého roka. Chata aj vila sa nachádzajú na spoločnom pozemku.

Chata pri rybníku disponuje celkovou kapacitou 8 lôžok vrátane prísteliek a prenajíma sa ako celok. Prízemie chaty tvorí spoločenská miestnosť s krbom, pohodlným gaučovým sedením a televízorom so satelitným príjmom. Vlastné jedlá si uvaríte v kuchyni s jedálenským posedením, ktorá je vybavená elektrickým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a kuchynským riadom. Samozrejmosťou je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Poschodie chaty sa skladá z dvoch 2-lôžkových spální a jednej väčšej 2-lôžkovej spálne s možnosťou využitia dvoch prísteliek. Nachádza sa tu tiež jedna samostatná toaleta.

Villa Sandra je tvorená dvomi apartmánmi s celkovou kapacitou 12 lôžok vrátane prísteliek. Väčší apartmán s balkónom pozostáva z dvoch 3-lôžkových spální s možnosťou vyžitia prísteliek. V menšom apartmáne sa nachádza 2-lôžková spálňa a obývacia miestnosť s možnosťou využitia dvoch samostatných lôžok. V obývacej miestnosti každého apartmánu je k dispozícii televízor a kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením. Samozrejmosťou je zakaždým kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

Chata aj vila disponujú bezplatným WiFi pripojením na internet. V exteriéri si príjemne posedíte v zrubovom altánku, kde využijete aj gril alebo si oddýchnete pri rybníku. Pobyt s domácim miláčikom je povolený. Vaše autá si zaparkujete priamo pri ubytovaní. Príďte prežiť svoje dovolenkové chvíle do Chaty pri rybníku a Villy Sandra, zaručene sa u nás budete cítiť príjemne. Tešíme sa na Vás!