Chata v krásnom lesnom prostredí Roháčov

Chata pri potoku je situovaná v nádhernom prostredí Západných Tatier - Roháčov, v tichej lesnej časti chatovej osady Pribiskô, nachádzajúcej sa nad obcou Zuberec. Krásna okolitá príroda, tiché prostredie lesa so zurčiacim kryštáľovo čistým potokom, čerstvý horský vzduch, bohaté možnosti aktívneho oddychu, dokonalé súkromie a pokoj. Ak túžite po dovolenke práve v takomto prostredí, srdečne Vás k nám pozývame. Okrem hubárčenia či zbierania lesných plodov si Váš pobyt u nás môžete spríjemniť podnikaním príjemných turistických prechádzok a horských túr prekrásnou prírodou Roháčov. Spoznáte tak krásu Roháčskych plies a vodopádov, navštívite blízke Múzeum oravskej dediny (2 km) alebo si skvele oddýchnete v termálnych bazénoch kúpaliska a aquaparku Meander Thermal Park v Oraviciach (11 km). V zimnom období sú tu vytvorené výborné podmienky pre všetky zimné športy. Skvele zalyžovať si môžete na svahoch lyžiarskych stredísk Milotín a Janovky priamo v obci Zuberec (2 km), resp. v obľúbenom lyžiarskom stredisku Zverovka - Spálená dolina (9 km), kde môžete využívať aj novú 6-sedačkovú krytú lanovku.

Celková kapacita chaty predstavuje 10 lôžok. Na jej prízemí je Vám k dispozícii spoločenská časť s pohodlným posedením pri krbe a televízore so satelitným príjmom. Nechýba tu ani rádio s CD prehrávačom, spoločenské hry, hojdacie kreslo či barový pult s posedením pre 10 osôb. Na prípravu vlastnej stravy Vám tu poslúži plne vybavená kuchyňa s elektrickou dvojplatničkou, menšou elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnnou rúrou. Súčasťou prízemia je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V podkrovnej časti chaty sú umiestnené dve spálňové izby, každá s kapacitou 5 lôžok. Vykurovanie chaty je riešené prostredníctvom dvoch akumulačných kachlí v kombinácii s krbom, prípadne pieckou s prieduchmi do spální.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia na terase chaty s posedením, resp. pri opekaní, grilovaní či varení kotlíkového gulášu. K dispozícii je Vám k tomu ohnisko, gril, kotlík či stojan na ražeň. Príjemnú atmosféru dotvára aj zurčiaci, blízko chaty pretekajúci potok. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri objekte. V zimnom období odporúčame využitie snehových reťazí.