Ubytovanie so saunou a altánkom

Bazén v termínoch júl a august.

Chata pri potoku je situovaná v malebnom prostredí Belianskej doliny, na okraji obce Belá v Žilinskom kraji. Vďaka výbornej polohe ubytovania v údolí rieky Varínky, Belianskeho potoka a v obklopení vrchov Krivánskej Malej Fatry je skvelou voľbou pre všetkých hostí hľadajúcich bohaté možnosti trávenia voľného času. Na svoje si tu prídu najmä milovníci príjemných prechádzok, turistických a cyklistických výletov, ako aj nadšenci pre oddychové rybárčenie a hubárčenie.

V zimnom období sa môžete tešiť z tradične bohatej nádielky snehu v niektorom z blízkych lyžiarskych stredísk ako napríklad Vrátna Free Time Zone v Terchovej, Snow Sun Vadičov alebo Strečno - Ostredok. Príjemne unavení si následne vychutnajte dokonalý relax v Rekreačnom centre Terchovec s bazénmi, saunou a širokou ponukou masáží.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Chate pri potoku s celkovou kapacitou 11 lôžok. Na prízemí objektu je Vám k dispozícii príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom, rádiom, pohodlnou pohovkou a posedením v kreslách. Na prípravu chutných domácich jedál môžete v plne zariadenej kuchyni využívať elektrický sporák s rúrou, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, toaster, rýchlovarnú kanvicu a jedálenské posedenie. Súčasťou tejto časti chaty je taktiež fínska sauna a spoločná kúpeľňa s toaletou.

Na poschodí chaty si môžete príjemne oddýchnuť v štyroch spálňach (niektoré disponujú balkónom), ktoré sú vybavené vždy manželskou posteľou a jednou samostatnou posteľou, štandardným nábytkom a rádiom. Komfortné ubytovanie dopĺňa aj ďalšia spoločná kúpeľňa s toaletou.

Vo vonkajšej časti chaty s terasou, posedením, altánkom s vonkajším krbom, záhradnou hojdačkou aj hojdačkou pre detičky si môžete dopriať vytúžené chvíľky pohody v kruhu rodiny a priateľov, na ktoré budete dlho spomínať. V lete sa dá využívať vonkajší bazén - za poplatok. V pripravenej kotline je možné zatiaľ variť guláš či kapustnicu. Výborným benefitom ubytovania je okrem možnosti bezplatne využívať saunu aj zahrať si obľúbený stolný tenis. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate.

Tešíme sa na Vašu návštevu!