Pekná nová chata pri Oravskej priehrade!

Srdečne Vás pozývame stráviť Vašu dovolenku v našej nedávno postavenej chate, nachádzajúcej sa v krásnom prostredí Slaníckej osady priamo pri Oravskej priehrade. Vďaka svojej vynikajúcej polohe len pár metrov od brehu Oravskej priehrady, poskytuje chata našim hosťom príjemné možnosti relaxu ako aj aktívneho oddychu. Okrem grilovačiek a opekačiek si Váš pobyt môžete spríjemniť podnikaním množstva turistických prechádzok po Roháčoch a okolí. V okruhu 30 km môžete navštíviť Oravský hrad, skanzen oravskej dediny v Zuberci, ostrov umenia na Oravskej priehrade, Meander Thermal Park v Oraviciach, či zájsť do neďalekého Poľska a vychutnať si tak výlet do krásneho Zakopaného.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v pekne zariadenej, komfortnej a novej chate, chránenej oplotením a elektrickou bránou. Chata disponuje celkovou kapacitou pre 8 osôb s možnosťou ubytovania dvoch detí navyše. Vďaka svojej vybavenosti a polohe je vhodná najmä pre rodiny s deťmi (ubytovanie partiám mladých ľudí neposkytujeme).

Prízemie chaty je tvorené útulnou spoločenskou miestnosťou s krbom, televízorom so satelitom a pohodlným gaučovým posedením (s možnosťou využitia prísteliek). Využívať tu môžete rovnako kompletne zariadenú kuchynskú časť s elektrickým sporákom s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou. Na poschodí chaty sú Vám k dispozícii 3 spálne (s možnosťou využitia prístelky), jedna 2-lôžková a dve 3-lôžkové izby. Pre zabezpečenie komfortu hostí je súčasťou objektu kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou ako aj druhá samostatná toaleta. Počas celého Vášho pobytu tu môžete rovnako využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Samotná chata je umiestnená v oplotenom areáli, čo garantuje hosťom maximálne súkromie a pokoj. Pre príjemný relax Vám tu poslúži altánok s vonkajším posedením s možnosťou opekania, grilovania a varenia chutného kotlíkového gulášu. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate.

Veríme, že si u nás dokonale oddýchnete a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vás.