Chata pri vode s výhľadom na hory!

V jedinečnom prostredí Liptova, na okraji obce Liptovský Trnovec, nájdete aj našu útulne zariadenú Chatu pri Mare č. 8. Ak si hľadáte ubytovanie ako dvojica, rodinka alebo skupinka blízkych priateľov, naša chata má pre Vás dvere otvorené.

V bezprostrednej blízkosti chaty sa rozprestiera pláž s bufetom a vodnými atrakciami pri Liptovskej Mare. Môžete si vyskúšať plavbu na vodnom skútri, vodnom bicykli, výletnou loďou, rôzne adrenalínové športy, zaplávať si alebo zaloviť ryby. Neďaleko od chaty sa nachádza známy Aquapark Tatralandia, Dom hore nohami, Kontaktná Zoo ale aj zaujímavé možnosti na turistiku. Odporúčame Vám napríklad túru do Jánskej, Demänovskej, Prosieckej a Kvačianskej doliny, ktorá Vám navyše odhalí čarovnú kultúrnu pamiatku Mlyny Oblazy. Patríte medzi lyžiarov alebo snowboardistov? Na svoje si prídete v lyžiarskom stredisku Jasná - Nízke Tatry ako aj v mnohých ďalších v okolí.

V lete i v zime ste v našej chate vítaní. Ponúkame Vám komfortné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre osem hostí. Prízemie chaty Vám poslúži ako denná časť, kde sme pre Vás pripravili televízor so satelitným príjmom, pohodlné gaučové posedenie a vstavaný krb, ktorý zabezpečí dokonalé teplo i pohodu počas Vášho pobytu. So spoločenskou miestnosťou je prepojená kompletne zariadená kuchyňa. Nachádza sa tu sklokeramická varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou a umývačka riadku. Vami pripravené pokrmy si vychutnáte za jedálenským stolom, super atmosféru Vám popri tom dotvorí dobrá hudba z rádia. Súčasťou prízemia je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Drevené schodisko Vás zavedie do podkrovnej časti chaty s tromi spálňami. Oddýchnete si v dvoch 2-lôžkových spálňach so samostatnými lôžkami, jednej 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a prístelkou na rozťahovacej pohovke. Aj v podkroví je situovaná kúpeľňa, tentokrát s vaňou a toaletou. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je štandardom vybavenia chaty.

Pred hlavným vchodom do chaty Vás zaiste poteší terasa s posedením, odkiaľ máte krásny výhľad na okolité pohoria. Samozrejmosťou je tiež prenosný gril, nech si dovolenku počas grilovačky na chate užijete naplno. Autá si zaparkujete priamo pri chate. Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás. Tešíme sa na Vás v Chate pri Mare č. 8.