Útulná chata s výhľadom na jazero

Chata pri jazere Kolpachy je situovaná v pokojnom prostredí s výhľadom na čarokrásne Kolpašské jazero, obklopené krásnou prírodnou scenériou regiónu Pohronia a Štiavnických vrchov. S radosťou u nás privítame rodinky s deťmi, turistov a všetkých, ktorí túžia po oddychu v súkromí.

Výborná poloha chaty umožňuje absolvovať zaujímavé turistické a cyklistické trasy v malebnom prostredí Štiavnických vrchov. V okolitých lesoch nazbierate huby, lesné plody či liečivé bylinky. Rekreační rybári a nadšenci vodných športov ocenia Malé a Veľké Kolpašské jazerá a Halčianske jazero. Relax a pohodu zažijete v neďalekom kúpeľnom areáli a bazénoch termálneho kúpaliska v Sklených Tepliciach. Milovníkom histórie odporúčame navštíviť Banskú Štiavnicu, kde sa pokocháte botanickou záhradou, Novým zámkom, Slovenským banským múzeom či Arborétom Kysihýbel. Lyžiari a snowboardisti si sneh užijú v lyžiarskom stredisku Salamandra Ski Resort.

Murovaná, prízemná chata ponúka celoročné ubytovanie pre 6 hostí. Do chaty prejdete cez presklenú jedáleň s dreveným jedálenským posedením, kde si čas spríjemníte hraním rôznych spoločenských hier. Súčasťou chaty je obývacia miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD prehrávačom a gaučom, na ktorom sa po rozložení pohodlne vyspia dve dospelé osoby. Svoje obľúbené jedlo si pripravíte v kompletne zariadenej kuchynke s elektrickým sporákom a rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Pokojný spánok si vychutnáte v dvoch 2-lôžkových spálňach, kde jedna je so samostatnými posteľami a druhá s manželskou posteľou. Kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou je samozrejmosťou.

Upravovaná, priestranná záhrada Vám ponúka široké možnosti, ako stráviť nikým nerušený čas v kruhu najbližších. Čerstvý vzduch a slniečko si užijete na vonkajšom posedení a v altánku. Na prípravu grilovaných pochutín Vám poslúži vonkajší krb a deň zakončíte opekačkou na ohnisku. Detičky sa do sýtosti vybláznia hraním schovávačiek, naháňačiek, futbalu či bedmintonu. Bicykle a lyže Vám uschováme v miestnosti z boku objektu. Svoje autá si odparkujete pri ubytovaní a v prípade snehovej kalamity si pribalte snehové reťaze. Chata má vlastnú studňu a pre dokonalé súkromie je kompletne oplotená živým plotom. Občerstvíte sa aj pitnou horskou vodou z 200 metrov vzdialeného potôčika.

Ak hľadáte súkromie v nádhernej, pokojnej oblasti s výhľadom na jazero, sme tu pre Vás. Tešíme sa na Vás v Chate pri jazere Kolpachy.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Fajčiarov