CHATA S ATMOSFÉROU PRI POTOKU

Chata pri Demänovke je situovaná v atraktívnej lokalite v Demänovskej Doline len 8 km od diaľnice a 3 - 4 km od lyžiarskeho strediska Jasná - Chopok. Aquapark Tatralandia je vzdialený 10 km od chaty. Chatu nájdete v peknej prírode pri potoku Demänovka.

V chate si môžete vychutnávať príjemnú atmosféru, ktorá je dotvorená aj jej vnútorným či vonkajším krbom. Chata tak predstavuje celoročne výbornú voľbu pre rodiny. Má dvojité elektrické kúrenie - okrem priamo vyhrievacích konvektorov sú ešte elektricky vyhrievané taktiež podlahy.

Súčasťou chaty sú dve spoločenské miestnosti, krb, televízor, satelit, sauna, dve kúpeľne (jedna s masážnou vaňou), ako aj zariadená kuchyňa. K dispozícii sú Vám tu 4 spálne (2x2, 1x3, 1x4) s možnosťou jednej prístelky. V spálňach sú umiestnené postele, ktoré sú vyrobené z masívneho dreva. Použité matrace sú značky DREAMZONE PLUS F80 s certifikátom ekologickosti a nezávadnosti CERTIPUR, doporučené ortopédmi pre zdravý a kvalitný spánok.

Na chate sú k dispozícii dve terasy - dolná a horná terasa pri potoku s ohniskom a grilom. Parkovacie miesta sú pre 3 až 4 autá.