Tiché miesto obklopené lesom a jazierkom

Chata Pohoda je situovaná na okraji pokojnej obce Vyšná Voľa, v okrese Bardejov. Nájdete ju v prekrásnom prostredí, v obklopení lesa, pri jazierku.

Okolitá príroda Vás obdaruje liečivými bylinkami, hríbmi, lesnými plodmi a jedinečným tichom. Odporúčame Vám navštíviť kruhové mohyly z obdobia 2000 r. p. n. l., vzdialené od chaty 20 minút peši, taktiež vydať sa na cyklotúru, počas ktorej môžete zájsť až do Bardejova, kde si priblížite život Slovákov v Múzeu ľudovej architektúry, navštívite Bardejovské kúpele a počas horúcich slnečných dní si zaplávate na Letnom kúpalisku BŠK Bardejov. Ak december prekvapí snehovou nádielkou, lyžiari si zalyžujú na svahu s vlekom vo Fričkovciach či v lyžiarskom stredisku Ski Drienica.

Od apríla do nového roka sú Vám dvere v našej Chate Pohoda otvorené. K dispozícii je Vám komfortný priestor vhodný pre pobyt 13 osôb.

Či už nás navštívite ako skupinka priateľov, rodinka alebo ako firma, Váš voľný čas máte možnosť stráviť v spoločenskej miestnosti s krbom, posedením pre 20 osôb, televízorom a rádiom s CD prehrávačom. Na prízemí chaty je Vám k dispozícii ďalšia miestnosť s krbom, ktorú využijete napríklad aj ako zasadačku. Ak sa rozhodnete pre prípravu vlastných jedál, nájdete tu kompletne zariadenú kuchyňu. Súčasťou prízemia je zároveň jedna samostatná toaleta.

Poschodie chaty tvorí zasklená terasa s biliardovým stolom, odkiaľ sa dostanete do druhej kuchynky s plynovým sporákom s plynovou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Ďalej tu nájdete rodinnú izbu, ktorá pozostáva z 2-lôžkovej spálne s manželskou posteľou a obývacej miestnosti s rozťahovacím gaučom. Gauč využijete v prípade potreby ako pohodlnú prístelku pre päť osôb. Na tomto poschodí chaty sa rovnako nachádza veľká šatníková skriňa a spoločná kúpeľňa s vaňou, toaletou, práčkou a žehličkou. Schodiskom sa dostanete do podkrovia, kde sú pre Vás pripravené dve 3-lôžkové spálne, každá s manželskou posteľou a samostatným lôžkom.

V exteriéri chaty dokonale zrelaxujete vo vírivke a infrasaune (po dohode, za poplatok). Rozprestiera sa tu veľký salónik/altánok, vhodný na teambulding či rodinnú oslavu, s kapacitou až pre 40 osôb. Voľný čas môžete tráviť grilovaním, opekaním, varením gulášu, lovom pstruhov v súkromnom jazierku (po dohode, za poplatok), hraním futbalu, volejbalu, stolného tenisu, šípok, petangu alebo strieľaním z luku. Detičky sa potešia záhradnej hojdačke, detskej hojdačke, detskému bazénu, hračkám, zaiste aj divím kačkám a zvieracej obore s danielmi priamo v areáli chaty.

K dispozícii je Vám priestor na úschovu bicyklov a možnosť zaparkovania áut na oplotenom pozemku priamo pri chate. Príďte prežiť pekné chvíle s blízkymi či kolegami do Chaty Pohoda. U nás ste vždy vítaní. Tešíme sa na stretnutie s Vami!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Domáce zvieratá