Chata v pokojnom prostredí Liptova!

Chata Pohoda je situovaná vo vzdialenosti 10 km od mesta Liptovský Hrádok. Nachádza sa v tichom prostredí slovenskej obce Pribylina, ktorá sa pýši vlastným Múzeom liptovskej dediny, v ktorom môžu návštevníci obdivovať pamiatky dnes už neexistujúcej zatopenej obce pod priehradou Liptovská Mara. Ak máte záujem o cykloturistiku a o spoznanie tatranských obcí zo sedla bicykla, využite viaceré cyklochodníky, ktoré Vás dovedú napríklad aj na Štrbské Pleso. Nadšenci turistiky si prídu na svoje pri zdolávaní tatranských vrchov Kriváň, Rysy či Bystrá. Adrenalínu chtiví nadšenci zas môžu absolvovať splav po rieke Belá. Vodný relax a viaceré zaujímavé atrakcie na návštevníkov čakajú vo wellness, situovanom v neďalekom hoteli Permon, v známom aquaparku Tatralandia alebo termálnom kúpalisku s geotermálnou vodou GINO Paradise Bešeňová.

Chata Pohoda ponúka príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 10 až 11 osôb. K dispozícii sú tu pre Vás 4 útulné spálne, dve 2-lôžkové izby (jedna s možnosťou využitia jednej prístelky) a dve 3-lôžkové izby. Svoje obľúbené pokrmy si môžete pripraviť v kuchyni, v ktorej sa nachádza plynový sporák, plynová rúra, kávovar, rýchlovarná kanvica, chladnička a mikrovlnná rúra. Súčasťou plne vybavenej kuchyne je zároveň menšia spoločenská časť s posedením, kde si môžete užiť príjemné chvíle pri rozhorúčených kachliach, počúvaní rádia, pozeraní káblovej televízie alebo pri hraní spoločenských hier. V chate sa nachádzajú dve samostatné toalety a kúpeľňa s vaňou.

Vychutnať pokojnú atmosféru v kruhu Vašej rodiny a priateľov Vám umožňuje vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania. Pri objekte sa nachádza záhrada, ktorú ocenia najmä rodiny s deťmi. Chata Pohoda je situovaná na samostatnom oplotenom pozemku s možnosťou parkovania priamo pri objekte. K dispozícii sú Vám tu 3 parkovacie miesta. Príďte si k nám oddýchnuť, srdečne Vás pozývame!