Relax v chate Pohoda, energiu Vám dodá!

Chata Pohoda je situovaná v prekrásnom horskom prostredí Veľkej Fatry, predstavujúcej vstup do očarujúcej prírody známej Gaderskej a Blatnickej doliny. Chata je umiestnená v príjemnej časti centra malebnej dedinky Blatnica a je ideálnou voľbou pre prežitie skvelej dovolenky pre všetkých milovníkov aktívneho alebo pasívneho oddychu. Váš voľný čas si môžete spríjemniť podnikaním množstva príjemných turistických prechádzok krásnou okolitou prírodou, ktoré sú vhodné nie len pre náročných, ale i menej náročných turistov.

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v útulne zariadenej romantickej chalupe s veľkou záhradou, ktorá disponuje celkovou kapacitou ubytovania pre 6 až 7 osôb. Chalupa je tvorená jednou 2-lôžkovou izbou s krbom a možnosťou využitia jednej prístelky, slúžiacou zároveň ako spoločenská časť s posedením a televízorom, ako aj druhou 4-lôžkovou izbou s krbovou pieckou. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži plne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, v ktorej výbave nechýba plynový sporák s elektrickou rúrou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou a kompletné kuchynské príslušenstvo s riadom. Súčasťou chalupy je rovnako kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Príjemný oddych a relax si môžu ubytovaní hostia vychutnávať aj vo veľkej záhradnej časti ubytovania, ktorá návštevníkom ponúka maximálne súkromie ako aj dostatok priestoru na oddych, opekanie, grilovanie a ďalšie rôzne aktivity. K dispozícii je Vám tu krytá terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia, hojdačka, kotlík, gril a ohnisko.

História chaty siaha až do obdobia roku 1900, kedy bol tento kamenný dom postavený. V súčasnosti prešla chata rozsiahlou rekonštrukciou interiéru, aby mohla poskytovať ideálne podmienky pre trávenie romantických dovoleniek párov a rodín s deťmi. Príďte sa o tom presvedčiť aj Vy a vychutnajte si u nás tú svoju nezabudnuteľnú pohodu. Tešíme sa na Vás.