Pre všetkých, ktorí sa radi stretávajú..

Naša Chata pod Znievom vyniká svojou priestrannosťou a je ideálna pre stretnutie priateľov a rodín, ktorí si chcú pripraviť guľáš či niečo dobré ugrilovať. Priestory altánku sú ako stvorené na príjemné spoločné chvíle dokonca aj v upršanom počasí. A keď zima zaklope na dvere, skvelú atmosféru s partiou si môžete vychutnať pri krbe vo veľkej spoločenskej miestnosti. Okrem toho je Chata pod Znievom situovaná uprostred malebnej dedinky Kláštor pod Znievom, ktorá je výborným východiskovým bodom pre všetkých, ktorí si chcú dopriať aktívny oddych uprostred "Turčianskej záhradky".

Chata pod Znievom sa nachádza v pešej dostupnosti k autobusovej zastávke, potravinám či pizzérii a na druhej strane len pár metrov od krásnej lúky pod horou. Krásna okolitá príroda láka na potulky po rozličných turistických chodníkoch nielen pešo ale aj na bicykli. Za menej náročnou turistikou sa môžete vybrať k zrúcanine hradu Zniev, ktorá sa týči priamo nad dedinou. Odporúčame Vám spraviť si tiež výlet do mesta Martin, navštíviť skanzen Múzeum slovenskej dediny - Jahodnícke háje alebo si zaplávať na Kúpalisku Sunny Martin. Za relaxom a zároveň zábavou sa Vám oplatí isť do Spa & Aquapark Turčianske Teplice. V zimnom období si dokonale zalyžujete v lyžiarskych strediskách Jasenská dolina, Martinské hole a najmä v neďalekom stredisku Snowland Valčianska dolina s množstvom zimných ale aj letných aktivít.

Náš víkendový dom Chata pod Znievom je Vám k dispozícii celoročne a disponuje celkovou kapacitou 16 lôžok vrátane prísteliek. Ubytovanie je kompletne vybavené a vhodné pre všetkých, ktorí si chcú oddýchnuť v príjemnom prostredí.

Spoločné chvíle strávite v obývacej miestnosti na prízemí ubytovania s balkónom, krbom, televízorom so satelitným príjmom, šípkami a stolným futbalom. Výhodnou obývacej miestnosti je najmä pohodlné sedenie pre 16 osôb. Vlastné jedlá si pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni s veľkým jedálenským posedením, elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, umývačkou riadu, chladničkou s mrazničkou a kompletným kuchynským vybavením.

Pre Váš pohodlný spánok sú pripravené štyri 2-lôžkové spálne s manželskou posteľou a možnosťou prístelky, pričom jedna z nich je dovybavená balkónom a taktiež sa tu nachádza jedna 4-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami. Všetky prístelky majú štandardnú veľkosť jednolôžkovej postele, v prípade potreby sa však dajú rozložiť na 2-lôžkovú posteľ s rozmerom 140x200 cm. Súčasťou chaty sú rovnako dve kúpeľne, obidve disponujú vaňou a toaletou. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V záhrade si príjemne posedíte v altánku s exteriérovým krbom a grilom alebo si uvaríte kotlíkový guláš či opečiete dobroty na ohnisku. Na zatrávnenej ploche si zahráte mini futbal alebo bedminton. Vaše autá si zaparkujete priamo pri ubytovaní. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v Chate pod Znievom!