Chata s krbom v tichom prostredí lesa!

Chata Pod Vŕškom sa nachádza v pokojnom a tichom prostredí lesa, v chatovej oblasti Kubínska hoľa na Orave. Jej vzdialenosť (iba 10 minút cesty autom) od Dolného Kubína poskytuje veľa možností kultúrneho i spoločenského vyžitia. V meste nájdete reštaurácie, kaviarničky a v letnom období bohatý kultúrny program. Nádherné lesné okolie chaty Vás zláka na turistické prechádzky prírodou, hubárčenie, zber lesných plodov alebo preskúmanie okolia na bicykloch. Návšteva dominanty Oravy - Oravského hradu Vás prenesie do minulosti a bude skvelou atrakciou hlavne pre detských návštevníkov.

V zimnom období určite vyskúšajte skvele upravené svahy lyžiarskeho strediska Ski Park Kubínska hoľa. Určite nevynechajte ani korčuľovanie na zimnom štadióne či plávanie v krytom bazéne. Po športových aktivitách najlepšie padne relax v saune nachádzajúcej sa v hoteli, ktorý je od chaty vzdialený iba 400 m.

Chata Pod Vŕškom ponúka celoročne útulné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 12 osôb. Jej prízemie tvorí spoločenská miestnosť s krbom, pohodlným gaučovým posedením, televízorom so satelitným prijímačom, rádiom a CD/DVD prehrávačom. Na prízemí sa taktiež nachádza vstupná chodba, kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Prvé poschodie chaty je tvorené dvomi 2-lôžkovými spálňami ako aj kompletne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou. Vo výbave kuchyne môžete využívať elektrický sporák, elektrickú rúru, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru a chladničku. Z kuchyne ako aj jednej 2-lôžkovej spálne je zaistený vstup na terasu. Na druhom poschodí chaty nájdete ďalšie dve 2-lôžkové a jednu 4-lôžkovú spálňu s balkónom.

Čítanie, relax a ničím nerušený oddych si môžete vychutnať v našom altánku alebo na záhradnej hojdačke. Teplé letné večery si spríjemníte grilovaním, opekaním alebo si môžete pripraviť pravý kotlíkový guláš na našom ohnisku. Vaše deti sa môžu vyšantiť na hojdačke či pri hrách na skrývačku. Parkovanie pre tri autá je zabezpečené v lete pri chate, v zime pri Hoteli Belez vo vzdialenosti 400 m od chaty. Prístup ku chate vedie po kamenistej štrkovej ceste do kopca.

Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na stretnutie s Vami!