Chata pri potôčku, na okraji lesa

Chata pod Vlkolíncom je situovaná v nádhernom prostredí Liptova, v pokojnej časti rekreačno - chatovej oblasti Ružomberka, vo vzdialenosti 2 km od živého skanzenu Vlkolínec. Ideálna poloha chaty na slnečnom pozemku v tichom prostredí pri potôčiku v kombinácii s jej útulným vybavením je zárukou skvelej dovolenky plnej dokonalého relaxu, súkromia a pokoja. Ak túžite práve po takejto dovolenke, srdečne Vás k nám pozývame. V blízkom okolí chaty je možnosť hubárčenia či podnikania príjemných turistických prechádzok a horských túr krásnou okolitou prírodou Veľkej Fatry a Nízkych Tatier. K dispozícii je Vám tu aj cyklotrasa či náučný chodník vedúci priamo do Vlkolínca. Spríjemniť Váš pobyt si môžete rovnako relaxom v neďalekých kúpeľoch Lúčky alebo v termálnom kúpalisku Gino Paradise v Bešeňovej. V zimnom období si výborne zalyžujete v Ski & Bike Parku Malinô Brdo - Ružomberok, v stredisku SKIFUN Liptovské Revúce alebo v Park Snow Donovaly.

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v útulne zariadenej dvojpodlažnej chate, ktorá je prispôsobená pre ubytovanie 5 až 9 osôb. Podkrovie chaty je tvorené spálňovou časťou s dvomi spálňami, jednou dvojlôžkovou izbou a jednou trojlôžkovou izbou s možnosťou využitia jednej prístelky na rozťahovacom kresle. Súčasťou prízemia chaty je spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitom, rádiom a pohodlným posedením na rozložiteľnom gauči (s možnosťou 2 prísteliek). V spoločenskej miestnosti je umiestnená zároveň válenda, využiteľná pre pohodlné prespanie ďalšej osoby. Na prípravu vlastného stravovania Vám v chate poslúži plne zariadená kuchyňa, vybavená plynovým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, remoskou, chladničkou, kávovarom, hriankovačom a mikrovlnnou rúrou. Samozrejmosťou ubytovania je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

Pri chate nechýba vonkajšie posedenie s možnosťou opekania, grilovania a varenia kotlíkového gulášu. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a naše služby využijete aj pri ďalšej Vašej dovolenke. Tešíme sa na Vašu návštevu.