Chalúpka s krbom v tichom prostredí

Chata Pod sochou Jánošíka sa nachádza na rozhraní Oravy a Kysúc v známej obci Terchová priamo pod sochou Juraja Jánošíka, v blízkostí relaxačno – zábavného centra. Ubytovacie zariadenie sa nachádza na pozemku majiteľa v samostatnej chate.

Samotná chata má kapacitu 10 lôžok. Prízemie tvori jedna trojlôžková izba s možnosťou prístelky, ktorá má vlastnú kúpeľňu so sprchou a toaletou. Tiež je tu spoločná kuchyňa s krbom, televízorom, posedením a kompletnou výbavou (plynový sporák, chladnička, mikrovlnka, varná kanvica, riady na varenie). Na poschodí sú dve dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Tieto dve izby majú spoločnú kúpeľňu s toaletou na poschodí. Pri chate je terasa s posedením. Tu si môžete grilovať alebo len tak posedieť a vychutnať pivko či kávičku na čerstvom vzduchu.

Terchová a príroda Malej Fatry Vám celoročne ponúka množstvo možností na aktívnu dovolenku. V lete si prídu na svoje turisti a cyklisti. V zime si paradne zalyžujete na svahoch známej Vrátnej doliny. Počas celého roka sa v Terchovej koná množstvo festivalov: Jánošíkové dni, Budzogáň a ďalšie. Počas dlhých letných dní Vám na osvieženie poslúži menší aquapark Terchovec. Príďte aj Vy prežiť dovolenku v rodnom kraji Juraja Jánošíka.