Pri tečúcom horskom potoku s rybníkom

Chatka je situovaná v krásnom tichom prostredí Javorníkov, priamo pod lesom na samote pri horskom potoku. Ak túžite po dovolenke uprostred nádhernej prírody, s dokonalým pokojom, dostatkom súkromia a mimo od akéhokoľvek ruchu a zhonu, srdečne Vás k nám pozývame. Spríjemniť Váš pobyt si budete môcť príjemnými lesnými prechádzkami okolím, zberom húb a lesných plodov ako aj skvelou lyžovačkou v blízkych rekreačno - lyžiarskych centrách Kohútka - Portáš a Čertov.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v útulne zariadenej samostatnej chatke, v ktorej je zabezpečená možnosť ubytovania pre maximálne 11 osôb. Pripravená je tu pre Vás spoločenská miestnosť so štýlovým teplovzdušným krbom, televízorom, rádiom a pohodlným rohovým gaučom s možnosťou využitia dvoch prísteliek. Spoločenská miestnosť chaty je zároveň prepojená s kompletne zariadenou kuchynkou a jedálenským kútom. Súčasťou chaty je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou ako aj dve spálne, jedna päťlôžková izba a druhá dvojlôžková izba s dvomi širšími rozkladacími posteľami s možnosťou prespania 4 osôb.

Pri chate je Vám k dispozícii terasa a altánok s vonkajším posedením. Pripravený je tu pre Vás taktiež vonkajší krb, gril, záhradná hojdačka pre dospelých ale aj pre najmenších návštevníkov. Chatka je ideálna pre ubytovanie rodín s deťmi, resp. milovníkov ticha, pokoja a turistiky. Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára pri chatke tečúci horský potok s menším rybníkom. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vás.