V lete pri lese, v zime u vleku

Chata pod lanovkou je situovaná v nádhernom lesnom prostredí Malej Fatry, priamo v areáli rekreačno - športového strediska SNOWLAND Valčianska dolina. Vynikajúca poloha chaty je priam ideálna pre celoročnú rekreáciu, aktívny oddych, turistické prechádzky, horské alebo cyklistické túry. Spríjemnite si Vašu dovolenku hraním tenisu, golfu, paintballu, petangue či množstvom iných aktivít. Vaše ratolesti sa môžu vyšantiť na detskom ihrisku s trampolínami, preliezkami, hojdačkami a pieskoviskom. Ak sa radíte medzi milovníkov zimných športov, srdečne Vás k nám pozývame stráviť vynikajúcu lyžovačku plnú nezabudnuteľných zážitkov.

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v štýlovej chate s celkovou kapacitou pre 6 až 8 osôb. Prízemie chaty je tvorené peknou spoločenskou miestnosťou s krbom, LCD televízorom so satelitným príjmom, rádiom, CD prehrávačom a veľkou rohovou sedačkou využiteľnou pre pohodlné prespanie 2 osôb. Nechýba tu ani kompletne zariadená kuchyňa s možnosťou prípravy chutných jedál a jedáleň s jedálenským posedením. Na poschodí chaty sú hosťom k dispozícii dve spálne s balkónom, jedna dvojlôžková a jedna štvorlôžková. K spálňam patrí kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Druhú samostatnú toaletu majú hostia možnosť využívať aj na prízemí objektu.

Príjemne relaxovať a oddychovať môžu ubytovaní hostia aj na terase s možnosťou vonkajšieho posedenia a opekania na otvorenom ohnisku. V chate je zabezpečené podlahové vykurovanie a zároveň je možné využívať aj kúrenie vo vnútornom krbe. S parkovaním u nás mať problém nebudete, je možné priamo pred chatou.