Chata v horskom prostredí so saunou

Chata pod Kriváňom sa nachádza v malebnom prostredí hôr, priamo pod majestátnym štítom Kriváň v rekreačnej oblasti Podbanské vo Vysokých Tatrách. Chatu nájdete len 1500 metrov od najväčšieho wellness centra v hoteli Permon. Priamo z chaty je možné podnikať turistické a cyklistické výlety. V zime si zalyžujete v stredisku Podbanské alebo na neďalekom Štrbskom Plese. Okolitá príroda poskytuje skutočný relax a balzam pre telo i dušu.

Chata Vám ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 14 lôžok vrátane prísteliek na celkovej obytnej ploche 150 m2. Chata má tri dvojlôžkové spálne, otvorené podkrovie s možnosťou spania pre 6 osôb (matrace). Ďalšie dve lôžka je možné pripraviť v spoločenskej miestnosti na rozkladacom gauči. Suterén chaty tvori priestranná herňa vybavená stolným tenisom, kalčetom a šípkami. Na prvom nadzemnom podlaží je veľká spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, satelitom a kompletne zariadená kuchyňa s elektrickou rúrou, keramickou varnou doskou, chladničkou, mikrovlnkou, varnou kanvicou, umývačkou riadu a kávovarom. Tu si dozaista pripravíte chutné jedlo podľa Vašich predstáv. Po dobrej večeri dobre padne relax v saune, ktorá je súčasťou chaty.

K chate patrí terasa s posedením s možnosťou grilovania, opekania a varenia guľášu. K dispozícii sú aj horské bicykle. Parkovať môžete priamo pri chate.

Za podmienky, že je pobyt stornovaný 14 dní pred nástupom na pobyt, je storno poplatok 50% zo sumy vrátený.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov