Príroda, čistý vzduch - ideálny relax

Chata pod Dobákom sa nachádza v chatovej oblasti, obklopenej zeleňou, horským potôčikom a spevom vtákov. Poskytuje maximálny relax, kľud a oddych so svojimi najbližšími. Chata je ideálna pre rodiny s deťmi a menšie skupinky priateľov. Chata v lete príjemne chladí a v zime dokonale hreje.

Hosťom ponúkame chatku s celkovou kapacitou 6 lôžok. Na spanie je určené vrchné poschodie kde je jedna trolôžková izba (manželská posteľ + samostatná posteľ) a druhá dvojlôžková izba (dve samostatné postele s možnosťou jednej prístelky). Na prízemí si môžete posedieť v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom a CD prehrávačom. Nechýba tu ani kompletne zariadená kuchyňa a kúpeľňa s toaletou a sprchovacím kútom.

Terasa s grilom Vám umožní tráviť nezabudnuteľné chvíle grilovaním, opekaním či relaxom na čerstvom vzduchu za šumu zurčiaceho potôčika. Vaše ratolesti sa vybláznia na upravenej trávnatej ploche s hojdačkami a preliezkami.

Pobyt u nás umožňuje vychádzky do prírody, hubárčenie, cykloturistiku ale aj výlety do okolia za poznávaním krás a kultúrnych pamiatok Liptova. V blízkosti sú aquaparky Tatralandia a Bešeňová, v zimnom období lyžiarske strediská Jasná a mnoho ďalších zaujímavých atrakcií. Chatu odporúčame hlavne ako motiváciu na pozitívne dobytie energie.