Chata v tichej lokalite, super cena!

Prosím kontaktovať nás telefonicky, telefonický kontakt sa Vám zobrazí vľavo po vyplnení formulára.

Chata pod Dedovkou je situovaná v pokojnom prostredí kysuckej prírody, neďaleko obce Oščadnica a známeho lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica.

Zaujímavá je prehliadka Lurdskej jaskyne, kostola a kalvárie v Oščadnici i miestneho kaštieľa s lesoparkom. Ak preferujete adrenalín poteší Vás možnosť previesť sa na Bobovej dráhe vo Veľkej Rači. Na výlet sa môžete vybrať do Starej Bystrice, kde sa Vám naskytne unikátny pohľad na originálny Slovenský orloj, jediný svojho druhu v krajine. V zime si užijete zimné športy v Športcentre Oščadnica ako aj v spomínanom lyžiarskom stredisku Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica (cca 1,5 km od chaty).

Naša chata je celoročne k dispozícii a ponúka vhodné ubytovanie pre skupiny i rodiny s maximálnou kapacitou 8 osôb. Chata je tvorená obývacou časťou s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom s CD prehrávačom ako aj gaučovým a jedálenským posedením. Nájdete tu kompletne zariadenú kuchyňu a samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Poschodie chaty tvoria tri spálne: jedna 2-lôžková, jedna 2-lôžková s prístelkou, televízorom so satelitným príjmom a jedna 2-lôžková s prístelkou, detskou postieľkou a vstupom na balkón.

Pri vstupe do chaty sa nachádza terasa s posedením a na záhrade si spríjemníte voľný čas v kruhu blízkych okolo ohniska na typických drevených laviciach. Môžete si tu tiež grilovať, opekať a variť guláš. Tí najmenší sa zabavia na pieskovisku a šmýkačke. Vaše lyže a bicykle si bezpečne odložíte v garáži, kde v prípade potreby využijete práčku. Autá zaparkujte priamo pri objekte. Tešíme sa na stretnutie s Vami v Chate pod Dedovkou!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí