Štýlová chatka v tichom lesnom prostredí

Chata pod Čertovicou je situovaná v krásnom lesnom prostredí Nízkych Tatier, približne 1 km od obce Jarabá. Nádherná okolitá príroda, čerstvý horský vzduch, dokonalý pokoj a dostatok súkromia. Ak túžite po dovolenke práve v takomto prostredí v kombinácii so zabezpečeným komfortom ubytovania, srdečne Vás k nám pozývame. Blízke okolie chaty poskytuje bohaté možnosti turistických a cyklistických tras ako aj výborné podmienky pre lyžovanie v blízkych lyžiarskych strediskách. Využiť môžete služby Ski Centra Mýto pod Ďumbierom, lyžiarskeho strediska Čertovica alebo Ski centra Bačova Roveň - Vyšná Boca.

Celoročne ponúkame pre rodiny s deťmi a zamilované páry príjemné ubytovanie v štýlovej horskej chate, ktorá je dispozične prispôsobená pre komfortné ubytovanie 7 až 8 osôb. Na prízemí chaty je Vám k dispozícii spoločenská miestnosť s pecou na tuhé palivo a LCD televízorom so satelitným príjmom, ktorej súčasťou je zároveň pohodlná dvojlôžková posteľ. Na prípravu vlastnej chutnej stravy Vám tu poslúži plne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením pre 6 osôb, v ktorej môžete okrem kompletného kuchynského príslušenstva s riadmi využívať aj elektrickú dvojplatničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou. Prízemie chaty je vybavené taktiež toaletou a kúpeľňou so sprchovým kútom. Na poschodí objektu sú v spálňovej časti umiestnené tri samostatné lôžka a jedna dvojlôžková posteľ. K dispozícii je Vám tu aj letná terasa s posedením. V prípade väčšej skupiny hostí je v chate možnosť využitia jednej prístelky.

Pri chate nechýba záhradná hojdačka, kotlík a ohnisko s altánkom s možnosťou príjemného posedenia a relaxovania. Parkovanie Vašich áut je možné v blízkosti chaty.