CHATA SA UZ NEPRENAJIMA!

Moderná Chata pod brehom je situovaná v krásnom prostredí okolitej prírody Nízkych Tatier, v chatovej oblasti Tále. Príjemne strávenú dovolenku tu prežijete v kruhu najbližších, ako aj so známymi či rodinou.

Vďaka ideálnej polohe, v tesnej blízkosti golfového ihriska, tu môžete prežiť aktívnu dovolenku. Všedné dni si spríjemníte výletmi do krásnej okolitej prírody či už pešou chôdzou alebo na bicykli. Počas leta sa osviežite v blízkom prírodnom kúpalisku Tále alebo vo vzdialenejšom jazere v Krpáčove. Priaznivci zimných športov si na svoje prídu na upravených zjazdovkách miestneho lyžiarskeho strediska Tále, prípadne v neďalekom Ski centre Mýto, v lyžiarskom stredisku Krpáčovo alebo v špičkovom stredisku Chopok - Juh.

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v Chate pod brehom, ktoré je Vám k dispozícii počas každého jedného dňa v roku. Maximálna kapacita ubytovania je určená pre 8 až 10 osôb.

Tráviť spoločný čas v kruhu najbližších môžete v štýlovej spoločenskej miestnosti, ktorá je vybavená krbom, televízorom so satelitným príjmom a CD prehrávačom. Na pohodlnom gaučovom sedení si tu vychutnáte Vami urobené dobré jedlo. K jeho príprave Vám poslúži plne vybavená kuchyňa, ktorá je prepojená so spoločenskou miestnosťou. Na prízemí chaty sa nachádza rovnako jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Využívať tu môžete aj druhú spoločenskú miestnosť so spoločenskými hrami a pohodlným rozkladacím gaučom, využiteľným v prípade potreby pre komfortné prespanie jednej až dvoch osôb.

Poschodie chaty je tvorené tromi 2-lôžkovými spálňami, ktoré sú vybavené manželskými posteľami a vlastnými kúpeľňami. V každej z kúpeľní sa nachádza toaleta a sprchovací kút, prípadne vaňa. Z niektorých izieb si užijete pekný výhľad z balkóna. Celá chata má zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pokojne strávené chvíle môžete tráviť na vonkajšom posedení, prípadne v altánku. Milovníci grilovaných špecialít ocenia prípravu jedla na grile, využijú kotlík na varenie gulášu, ako aj ohnisko na úpravu opekaných pokrmov. K úschove bicyklov a lyží Vám poslúži samostatná miestnosť na prízemí domu. Autá zaparkujete priamo pri ubytovaní.

Príďte k nám zažiť neopakovateľný čas strávený so svojimi najbližšími. Tešíme sa na Vašu návštevu v Chate pod brehom a pevne veríme, že sa k nám opätovne vrátite zakaždým, čo zatúžite po dovolenke.