Malá chatka v krásnom lesnom prostredí

Naša tematicky ladená Chata Plesnivec je situovaná v pokojnom lesnom prostredí, v tichej rekreačnej oblasti Podbanské. Leží uprostred prírody Západných a Vysokých Tatier, odkiaľ máte blízko k mnohým atrakciám.

Okolie poskytuje dostatok turistických a cyklistických tras, športového a kultúrneho vyžitia. V blízkosti chaty preteká rieka Belá, na ktorej si môžete vyskúšať rafting. Spríjemniť si Váš pobyt môžete aj zberom lesných plodov, húb či relaxom vo wellness centre neďalekých hotelov. Počas pobytu odporúčame aj návštevu Múzea liptovskej dediny - Pribylina, Drevuliakov v Račkovej doline, Hrad v Liptovskom Hrádku, Arborétum, Aquapark Tatralandia. V zime je možné lyžovanie v SKI Podbanské, SKI Areáli Akademik v obci Pribylina aj na Štrbskom Plese.

Našim hosťom Chaty Plesnivec ponúkame príjemné ubytovanie počas letného obdobia. Rustikálne ladená a komfortne zariadená samostatná chatka má celkovú kapacitu 5 osôb.

Prízemie chaty tvorí spoločenská miestnosť s pohodlným posedením, kachľovou pecou a televízorom so satelitným príjmom. Na prípravu vlastného stravovania môžete využívať tiež kompletne zariadenú kuchynku s plynovou štvorplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s výparníkom.

Do ríše snov sa dostanete na poschodí chatky, kde sa nachádzajú dve spálne - jedna dvojlôžková spálňa so samostatnými lôžkami a výhľadom na Kriváň je orientovaná na sever. Druhá, dvojlôžková spálňa je orientovaná na západ a okrem manželskej postele je dovybavená jednou prístelkou a televízorom so satelitným príjmom. V rámci chaty (na prízemí) je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta s umývadlom.

Zeleň, obklopujúca našu chatu dotvorí atmosféru, kde zabudnete na starosti bežných dní. Pri chatke sme pre Vás pripravili tiež možnosť vonkajšieho posedenia, opekania a varenia kotlíkového gulášu. V chate je dostatok pitnej vody z vlastnej studne. K dispozícii máme priestor na odloženie bicyklov. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní. Veríme, že u nás budete rovnako nadšení, ako keď my trávime svoj vzácny čas na Chate Plesnivec.