Chata s dokonalým súkromím, sauna, krb

Chata Petronella je situovaná v krásnom prostredí Demänovskej Doliny, v pokojnej časti chatovej osady obklopenej nádhernou prírodou Národného parku Nízkych Tatier. Výborná poloha chaty v najatraktívnejšej lokalite Nízkych Tatier v blízkosti Liptovského Mikuláša je zárukou dovolenky plnej nezabudnuteľných zážitkov, aktívneho oddychu, športového vyžitia a turistiky. Vychutnajte si relax v termálnych bazénoch vodného sveta Aquaparku Tatralandia, vyskúšajte rôznorodosť vodných športov na Liptovskej Mare, navštívte očarujúce demänovské jaskyne alebo si doprajte kvalitnú lyžovačku v špičkovom lyžiarskom komplexe Jasná Nízke Tatry. Výber aktivít necháme len na Vás, určite sa však u nás nestihnete nudiť.

Ponúkame Vám útulné ubytovanie v pohodlne zariadenej samostatnej chate, ktorá disponuje celkovou kapacitou ubytovania pre 8 osôb. V chate sú Vám k dispozícii tri spálne, jedna dvojlôžková izba a dve trojlôžkové izby. Voľný čas v kruhu rodiny a priateľov môžete tráviť v príjemnej spoločenskej miestnosti s krbom a televízorom so satelitným príjmom. Na prípravu vlastného stravovania Vám v objekte poslúži kompletne zariadená kuchyňa s elektrickým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a kávovarom. Chata je vybavená kúpeľňou s toaletou a druhou samostatnou toaletou. Výborným benefitom ubytovania je pre našich hostí taktiež možnosť využitia sauny (za menší poplatok).

Súčasťou areálu chaty je terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia, opekania a grilovania na prenosnom záhradnom grile. Parkovanie pre 3 autá je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Veríme, že u nás prežijete nezabudnuteľnú dovolenku a radi nás opäť čoskoro navštívite. Srdečne Vás k nám preto pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty