Dozvuky/ozveny u nás

Rezervujte si chatu na dozvuky, ozveny a pod.

Chata Petronela sa nachádza na okraji lesa v blízkosti jazera v krásnom prostredí rekreačného strediska Duchonka, vo vzdialenosti 15 km od okresného mesta Topoľčany. Jej poloha je v lete ideálna pre milovníkov vodných športov ako plávanie, surfovanie, vodné bicyklovanie, člnkovanie či vodné hry s deťmi. Oddýchnuť si, nachytať bronz a zarybárčiť si môžete každý deň pri jazere, ktoré je vzdialené len 1 km od chaty.

Príjemný chládok si užijete v blízkom lesíku pri zbieraní lesných plodov a hubárčení. Táto oblasť Vám ponúka veľa turistických chodníčkov, ktoré môžete zdolávať aj na bicykloch. Ak máte radi históriu, určite si prídete na svoje v neďalekom Topoľčianskom hrade. Počas dlhých letných večerov Vám odporúčame navštíviť okolité reštaurácie či početné kultúrne podujatia. V zimnom období sa môžete tešiť na poriadnu lyžovačku v stredisku zimných športov v blízkom Podhradí. Pre zdatnejších lyžiarov a snowboardistov odporúčame navštíviť 20 km vzdialené stredisko Brezovec.

Chata Petronela je vhodná pre samostatnú skupinu s maximálnou kapacitou pre 13 osôb. Predstavuje tak ideálne miesto pre rodinné oslavy, stretnutia priateľov a známych, víkendové a týždňové pobyty, skrátka pre každého kto chce uniknúť z bežnej reality všedného dňa a oddýchnuť si.

Prízemie chaty tvorí priestranná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a pohodlným posedením na dvoch pohovkách, ktoré sú v prípade potreby využiteľné ako tri prístelky. Zároveň je prepojená s jedálenským kútom a plne vybavenou kuchyňou, v ktorej na prípravu chutných jedál môžete využiť plynový sporák s plynovou rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku a mikrovlnnú rúru. Súčasťou prízemia je taktiež kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Poschodie chaty tvoria 3 spálne. Prvá je 3-lôžková izba s manželskou posteľou a samostatnou posteľou. K dispozícii je Vám tu ďalšia 3-lôžková ako aj 4-lôžková izba, z ktorých je možné vyjsť na balkón. V 3-lôžkovej izbe môžete využívať manželskú posteľ a samostatné lôžko. V 4-lôžkovej izbe je pre Vás pripravená poschodová a jedna samostatná posteľ. Kúrenie v chate je zabezpečené krbom v kombinácii s dokurovaním elektrickými konvektormi.

Romantiku letných večerov či opekanie špekáčikov si vychutnáte pred chatou pri ohnisku s vonkajším posedením a záhradnou hojdačkou. Parkovanie je možné priamo pri chate pre 5 až 6 áut.

Pevne veríme, že si svoju dovolenku v našej Chate Petronela užijete a že sa u nás budete cítiť výborne. Radi Vás u nás privítame počas celého roka. Tešíme sa na Vás!