Útulná chatka

Chata Pepa je situovaná v prekrásnej prírode Liptova, v pokojnej okrajovej časti rekreačnej oblasti malebnej obce Bobrovník, nachádzajúcej sa v blízkosti Liptovskej Mary. Dokonalý pokoj, nádherná okolitá príroda, maximálne súkromie a zabezpečený komfort ubytovania. Ak túžite stráviť Vašu dovolenku práve v takomto prostredí, srdečne Vás k nám pozývame. Blízke okolie chaty navyše ponúka široké možnosti rekreácie ako i aktívneho oddychu. Zrelaxovať sa môžete v termálnych bazénoch blízkeho aquaparku Gino Paradise v Bešeňovej alebo obľúbenom vodnom svete Tatralandia. Ďaleko to nebudete mať ani k brehu Liptovskej Mary, kde sa môžete venovať plávaniu, člnkovaniu, rybolovu alebo si len tak vychutnať vyhliadkovú plavbu. Spoznajte krásu prírody Nízkych Tatier a Chočských vrchov, navštívte demänovské jaskyne, zalyžujte si v okolitých špičkových lyžiarskych strediskách Liptova či pochutnajte si na tradičných regionálnych špecialitách v miestnych salašoch. Výber voľnočasových aktivít necháme na Vás, verte nám však, že nudiť sa u nás veru nestihnete.

Celoročne Vám ponúkame pohodlné ubytovanie v pekne zariadenej chate Pepa, ktorá disponuje celkovou kapacitou ubytovania pre 6 až 8 osôb. Keďže je samotná chata tvorená dvomi kompletne vybavenými samostatnými apartmánmi, ubytovanie v nej je veľmi vhodné nie len pre jednu skupinu návštevníkov aj pre ubytovanie jednotlivých párov a dvoch menších rodiniek s deťmi.

Apartmán, umiestnený na pochodí objektu, je tvorený dvomi dvojlôžkovými spálňami. Na prípravu vlastného stravovania Vám v ňom poslúži plne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením a oddychovou časťou s televízorom a rádiom. Samozrejmosťou apartmánu je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Apartmán na prízemí je rovnako vhodný pre ubytovanie 4 osôb. Pripravená je v ňom jedna dvojlôžková spálňa a príjemná spoločenská miestnosť s televízorom, kachľovou pieckou, rádiom, CD/DVD prehrávačom a pohovkou, ktorá je po rozložení vhodná pre prespanie ďalších dvoch osôb. Ani v tomto apartmáne nechýba vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou i plne vybavená kuchyňa, vhodná na prípravu chutnej domácej stravy.

V letných mesiacoch je Vám pri chate k dispozícii vonkajšia terasa so záhradnou hojdačkou a s možnosťou posedenia a grilovania na záhradnom krbe. Nájdete tu taktiež kotlík na varenie gulášu. Zabaviť sa môžete pri hraní stolného tenisu alebo rôznych loptových hier na veľkom ihrisku. Pre Vaše ratolesti sú tu pripravené preliezky, hojdačky a trampolína. Parkovanie áut je bezproblémové priamo pri chate.