Sánkovačka pre deti priamo v areáli

Penzión Škerda predstavuje štýlový penzión s nádychom tradičnej oravskej atmosféry, situovaný v krásnom horskom prostredí v srdci Zuberca, ktorý je vstupnou bránou do nádhernej prírody Roháčov - Západných Tatier. Výborná poloha ubytovania v susedstve salaša, wellness centra a len na skok od obľúbeného lyžiarskeho strediska Zverovka - Spálená dolina je zárukou skvelej dovolenky pre všetkých milovníkov dokonalého pokoja, relaxu ale aj aktívneho oddychu v podobe vynikajúcej turistiky a nezabudnuteľnej lyžovačky.

Na svoje si tu prídu všetci milovníci príjemných turistických prechádzok a horských túr, ktorí môžu spoznávať krásu Roháčov s majestátnymi vrchmi, hučiacimi vodopádmi, tajuplnými jaskyňami, zurčiacimi bystrinami či priezračnými vysokohorskými plesami. Spríjemniť Váš pobyt si tu môžete taktiež zberom lesných plodov, hubárčením, cyklistikou, návštevou blízkeho Múzea oravskej dediny, adrenalínovou jazdou v tanku v blízkom Podbieli či dokonalým relaxom v neďalekých termálnych bazénoch Meander Thermal Parku v Oraviciach. V zimnom období, bohatom na snehovú nádielku, sú tu vytvorené ideálne podmienky pre prežite výbornej lyžovačky. Využiť k tomu môžete služby blízkeho lyžiarskeho strediska Zverovka - Spálená dolina, resp. lyžiarskych stredísk Milotín a Janovky, nachádzajúcich sa priamo v Zuberci.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v 8 štýlovo zariadených apartmánoch Penziónu Škerda, ktorý disponuje celkovou kapacitou 30 lôžok (vrátane prísteliek). Vďaka svojmu nadštandardnému vybaveniu je penzión vhodný nie len pre individuálnu a rodinnú dovolenku, ale aj pre organizáciu rôznych firemných stretnutí a ubytovanie väčších skupín priateľov, ktorým radi prenajmeme penzión v celosti (bez prítomnosti iných hostí).

Súčasťou Penziónu Škerda je 8 tradične zariadených apartmánov, z ktorých väčšina disponuje svojím balkónom, resp. terasou. Vybrať si tu môžete spomedzi jednoizbových až po trojizbové apartmány s kapacitou pre 2 až 6 osôb. Každý z apartmánov disponuje okrem spálňovej časti taktiež plne vybavenou kuchyňou/kuchynskou časťou a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou všetkých apartmánov je rovnako LCD televízor a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Pre rodinky s deťmi máme pripravené detské postieľky a stoličky.

Výborný oddych v kruhu rodiny a priateľov si môžete dopriať v priestrannej spoločenskej miestnosti penziónu s krbom, ktorá je ladená v tradičnom oravskom štýle a jej súčasťou je zároveň kuchynská časť s umývačkou riadu či mikrovlnnou rúrou. Skvele zrelaxovať sa môžete taktiež na slnečnej terase s vonkajším posedením resp. vo veľkom záhradnom - zbojníckom altánku (v krytej drevenici) s možnosťou grilovania na vstavanom krbe. Pripravený tu pre Vás máme aj kotlík na guláš, ohnisko s posedením, trampolínu, hojdačky, detské ihrisko či bedminton a množstvo spoločenských hier. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní.

Počas celého pobytu poskytujeme našim hosťom pomoc pri výbere výletov a turistických trás, prispôsobených na mieru ich fyzickým zdatnostiam a poveternostným podmienkam. V prípade záujmu sa môžu hostia zúčastniť taktiež besedy horskej služby s príhodami zo záchranných akcií. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Partie mladých ľudí