Chata na polosamote s krytým bazénom

Chata Pavol Štrba je situovaná na Kysuciach v katastri mesta Čadca. Chata sa nachádza na polosamote s krásnym výhľadom na okolitú prírodu, s možnosťou hubárčenia, zberu lesných plodov a relaxu od rušného života. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi a slušné skupinky. Keďže chata je situovaná vo svahu, je na zvážení klientov pobyt s deťmi do 3 rokov (aj veľká časť záhrady je vo svahu).

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie pre 9 hostí. V chate sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, biliardom, rádiom a dvomi lôžkami. Oddýchnuť si môžete na poschodí, kde je Vám k dispozícii spálňa s 5 lôžkami. Rovnako je pripravená i malá detská izba s poschodovou posteľou. Nechýba ani kompletne zariadená kuchyňa, toaleta a kúpeľňa.

V areáli chatky je altánok s vonkajším posedením, ohnisko, gril, hojdačka a detský kolotoč. Hosťom je k dispozícii aj kúpací sud s vlastnou výhrevnou pieckou. Navyše sa tu okúpete aj vo vonkajšom krytom bazéne s rozmermi 5x3x1. Používanie detského kolotoča, stromovej hojdačky, šmýkačky, kúpacieho suda a bazéna je možné len na vlastnú zodpovednosť. U nás zažijete dokonalú dovolenku v peknej prírode.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí