Ideálne ubytovanie pre rodiny s deťmi.

Chata Paulína sa nachádza v malebnom prostredí Malej Fatry, v známej obci Terchová, presnejšie v časti Biely Potok. Nájdete ju len niekoľko metrov od Jánošikových dier. Výborná poloha pri potôčiku s nádherným výhľadom na malý Rozsutec dodá Vašej dovolenke tu správnu atmosféru. Okolo pozemku preteká malý potôčik. V lete sa môžete vybrať na turistiku a v zime si zalyžujete na vždy upravených zjazdovkách vo Vrátnej doline.

Chata Vám ponúka ubytovanie pre 7 osôb, v jednej jednolôžkovej, jednej dvojlôžkovej /s TV/ a jednej štvorlôžkovej izbe /s TV/. Spoločná kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Priestranná kuchyňa na varenie slúži aj ako spoločenská miestnosť a je vybavená plynovým sporákom s plynovou rúrou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou s grilom, rýchlovarnou kanvicou, sedacou súpravou na posedenie a tiež televízorom.

Parkovanie pre hostí je zabezpečené vo dvore chaty, kde môžete využívať vonkajší altánok s grilom. Počas dlhých letných dní si tak spríjemníte dovolenku grilovačkou či opekačkou s priateľmi a rodinkou. Tešíme sa na Vašu návštevu (na prenájom je zatiaľ určená len prízemná časť chaty, bez podkrovia).