Ubytovanie v nádhernom zrube

Chata Ostrica sa nachádza v Národnom parku Slovenský raj v tichom prostredí na okraji lesa pri stredisku Košiarny briežok blízko Čingova. Hosťom ponúka vyšší štandard ubytovania v zrube počas celého roka.

Celková kapacita ubytovania je 10 lôžok. Na poschodí sú dve štvorlôžkové izby, jedna dvojlôžková, oddychová miestnosť - galéria, samostatné WC a umývadlo. Prízemie tvori veľká spoločenská miestnosť s krbom spojená s kuchyňou v plnej výbave (sklokeramická varná doska, umývačka riadu, rúra, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou). Samozrejmosťou je veľká kúpelňa (priestranný sprchovací kút, 2x umývadlo, WC). K vybaveniu objektu patrí televízor, skylink, HiFi, neobmedzený WiFi internet, lopty a bedminton. Poslúži Vám aj technická miestnosť (kotolňa, práčka, odkladanie lyží a bicyklov).

V areáli chaty sa nachádza krytá terasa s posedením, vonkajšie posedenie s ohniskom, liatinový gril, wok - grilovacia panvica, kotlík na guľáš, rošty na opekanie dreváreň i parkovanie pri objekte.

Pozývame Vás na skvelú dovolenku do Slovenského raja. Či už ste rodina s deťmi alebo skupinka priateľov odnesiete si od nás nezabudnuteľné zážitky.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá